Яйце завжди вважалося символом зародження життя. У тлумаченні сновидінь це твердження не втратило своєї сили, і з точки зору психології означає початок чогось нового. Ця подія може відбутися як на фізичному, так і на ментальному рівні. Давайте дізнаємося, до чого сняться яйця. Якщо яєць вві сні я багато, це означає якусь удачу, вам здорово пощастить. Можливо, нова справа почне приносити вам регулярний солідний дохід. Велике яйце означає, що..


Небажана вагітність може стати великою проблемою, і перше, що вам пропише лікар для її запобігання, - це протизаплідні пігулки. Але що робити, якщо ви категорично проти гормональних контрацептивів? Можна запропонувати інші способи, адже існує безліч методів, як убезпечити себе без таблеток. Методи біологічного контрацепції Існує кілька методів біологічної контрацепції, засновані на знаннях особливостей фізіології жінок і чоловіків: ..


Кожна жінка мріє залишатися молодою і привабливою якомога довше. Але через вплив шкідливих факторів навколишнього середовища, постійних стресів і неправильного харчування наша шкіра стикається з такими проблемами, як зморшки, погіршення кольору обличчя, в'ялість. Догляд звичайною косметикою вже не може вирішити ці проблеми, і тоді багато хто звертається за допомогою до фахівців-косметологів. Однак не всі готові терпіти болючі процедури, і тим..


Сон про кавун і все, що з ним пов'язано, має масу тлумачень як позитивних, так і негативних. Розшифровка такого сну залежить від різних деталей і подій, що відбуваються в ньому. До чого сниться кавун трактується по-різному кожним з сонників. У даній статті наведені приклади і тлумачення деяких з них. Можливо, вони допоможуть розібратися в сновидіннях або навіть застерегти від можливих загроз і помилок в житті. Сон про кавун..


Що це таке – лазерна терапія? Для чого її використовують і з якими болячками вона покликана боротися? Для багатьох людей цей спосіб профілактики і лікування багатьох хвороб викликає лише питання, відповіді на які містяться в цій статті.  лазеротерапія – це один з безлічі варіантів фізіотерапії, де лазер оптичним випромінюванням спрямований на лікування або профілактику конкретного захворювання. На сьогоднішній день можна сміливо..


Якщо уві сні побачити вагітну дівчину, не варто відразу думати про те, що це знамення і побачила цей сон скоро стане мамою. Тлумачення сну залежить від статевої приналежності того, кому привидівся подібний сон і від того, в якому контексті приснилася вагітна дівчина. Найчастіше багато сни просто є відображенням душевних бажань або ж вражень, отриманих за день. Існує багато різних ситуацій, в яких уві сні постає вагітна дівчина. Причому важливо..


Як відомо, тлумаченням снів займалися ще в давнину. Дізнавшись про те, що деякі сни можуть бути пророчими, люди з великим трепетом стали ставитися до кожного сновидіння. Але також існує думка про те, що сни - це всього лише втілення пережитих за день емоцій або підсвідоме повідомлення про щось тривожні.  Представниці прекрасної статі неодмінно хочуть дізнатися, що означає побачити вагітну жінку уві сні? Але слід пам'ятати про те, що сни..


Сновидіння - це обов'язкова частина нічного життя людини. Часом людині приходять абстрактні, не зовсім зрозумілі сни, але найчастіше сняться цілком чіткі образи, які не дають спокою вранці. І, як правило, тлумачення таких снів люди шукають, ледь відкривши очі. Одним з найбільш насторожують снів є сон про вагітність, причому неважливо, власна чи це вагітність або подруги, а може і зовсім незнайому людину. Таке сновидіння може прийти або..


Запам'ятавши кожну деталь сну, вам буде набагато легше зрозуміти, що означає нічне бачення. Практично всі сонники сходяться в одному: риба сниться до вагітності. А ось до чого сниться акваріум з водою, в якому плавають рибки? Питання спірне і книги пророцтв дають різні відповіді. Давайте проаналізуємо тлумачення. Загальна символіка сну Найчастіше сон, в якому фігурує акваріум з рибою, є хорошим знаком. Однак не все так райдужно. Тлумачення..


Наші сни є результатом роботи підсвідомості, тому все, що сниться, пов'язане, так чи інакше, з нашим способом життя. Підсвідомість може видати уві сні програму дій на майбутнє, але в «зашифрованому» вигляді, оскільки людина мислить образами. Спробувати зрозуміти свій сон можна, лише тривало спостерігаючи за снами, які часто сняться, повторюючись. Люди давно спостерігають за тим, які сняться сни і що буває згодом, і на основі цих..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.