вокзал – це місце зустрічей і прощань і відправна точка мандрівників. Сни про вокзал можуть говорить про різні тсобитіях, все залежить від деталей самого сновидіння. Дуже різноманітне тлумачення снів про вокзал може заплутати людину, яка шукає, до чого сниться вокзал. Але про все по порядку. Один з тлумачів сновидінь Л.МОРОЗ пов'язує вокзал з успіхами в справах, якщо той бачиться розташованим далеко. Прогулянка по вокзалу обіцяє..


Крадіжка, як явище в суспільстві людей, вважається в православ'ї гріхом, а в суспільстві - злочином, за який людина несе відповідальність перед законом. Проте, це явище поширене не тільки серед дорослих, але і серед дітей. Звичка з дитинства красти переростає в хворобу, яка називається клептоманія. Тому не дивно, що злодійство у людини викликає бурю емоцій і почуття жалю, хоча прихильність до чого-небудь теж вважається гріхом. Наш мозок асоціює..


Що уособлює приснився свиня? Потреба в коштах і пристрасті, які вирують в душі кожної людини. Щоб зрозуміти сновидіння, необхідно взяти до уваги емоції, викликані нічним подорожжю по царству мрій. Крім цього, для трактування підсвідомих сигналів не обійтися без сонників. Давайте тепер розберемо в деталях, до чого сняться свині. забарвлення хрюшки Свиня сірого або чорного кольору, який укусив сновидіння, попереджає, що вороги не дрімають. Вони..


Сережки з благородних металів – символ розкоші і багатства в реальному житті. Але до чого сняться сережки? Слід детально розібрати приснилося сновидіння. Давайте заглянемо в книги пророцтв. Загальна тлумачення сну Чоловікові побачені сережки віщують втрату пристрасті у стосунках з коханою. Сонник радить не шукати розраду на стороні, а спробувати зробити все можливе для повернення втраченої іскри. Для жінки втрата сережки уві сні означає..


Шоколадки, льодяники, тістечка, тортики і інша випічка – самі улюблені ласощі людей різного віку. Від розмаїття смакоти в магазинах часом розбігаються очі. Але це наяву, що ж пророкують кулінарні шедеври, побачені уві сні? Давайте заглянемо в сонник.  Загальна трактування До чого сниться багато солодощів? За сонником таке бачення означає, що ви перебуваєте в очікуванні дива. Якщо ви спостерігаєте, як люди за вашим столом поїдають..


Що змушує людину лити сльози наяву? Втрати, душевні муки, образи і різні неприємні події. Але плакати в сновидінні віщує успіхи в справах, радість і щастя. Чи так це? Щоб з'ясувати правду про те, до чого сняться сльози по сонником, необхідно провести ретельний аналіз побаченого сну. чужі сльози Ви бачили уві сні сльози подруги? Значить, скоро вас покличуть на вечірку, там ви від душі повеселитися, заведете нових друзів і, можливо, зустрінете..


Слива – це символ легковажності. Після такого бачення людини чекає занурення в круговорот пікантних розваг. Щоб уникнути непорозумінь і неприємностей, потрібно бути дуже обачним. Більш точне трактування можна отримати, аналізуючи колір фрукта, стиглість плоду і дії сновидіння. так до чого сняться сливи по сонникам? Давайте подивимося. сливовий смак Куштувати уві сні кислий фрукт і відчувати неприємний присмак (якщо вам не подобається..


Жіночий сонник трактує сон про відьму з чисто жіночої, емоційної точки зору і пояснює, що означає, якщо сниться відьма. З відьмою в сонник пов'язано приниження, розчарування і образа, які можуть очікувати вас після пригод і нестримних веселощів. Ця ж трактування сну з відьмою і в сонник Міллера. Відьма чаклують трактується, як бажання сплячого вирішити свої проблеми, але не самому, а за рахунок інших. Женеться за вами відьма означає порушення..


Сни бувають різні: говорять про минулий день або пророкують майбутнє. Бувають сни порожні, нічого не значущі, а бувають страшні, від яких прокидаєшся в холодному поту. Примічаючи свої сни, можна розгадувати сон самому. Дуже часто людям сниться м'ясо в різних видах: варене, сире, у вигляді кулінарних виробів, але зміст цих снів завжди зводиться до хвороби і переживань. Можливо, це пов'язано фізіологічно, оскільки ми теж складаємося з м'язів, як і..


Побачивши уві сні віник або щось незвичайне для себе, людина завжди прокидається з думкою: «До чого б це?». Багато роблять невеликі ритуали, щоб сон не збувся, якщо він поганий, але, в основному, сни бувають цікаві, як наприклад, якщо сниться віник. Багато сонники, як і сонник Міллера, тлумачать це бачення як процвітання і швидкі зміни в долі, якщо віник новий. Сон, що передвіщає радість - так тлумачиться віник в дворянському сонник..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.