У житті кожної людини доводиться пережити потрясіння і розчарування. І у кожної людини реакція на ці події індивідуальна. Дитина з малозабезпеченої сім'ї, батьки якої не можуть купити йому дорогу іграшку через брак грошей, буде намагатися уникати магазинів з дорогими речами, щоб не розчаровуватися, або постарається добитися матеріального добробуту з метою придбання великої кількості іграшок для своєї дитини. Батьки, яким повідомляють, що їх..


Коли-небудь, рано чи пізно, кожна людина замислюється про своє «Я». «Хто я? Навіщо я живу? Що мені призначено долею? І чи є у мене взагалі якась доля? Як знайти свій життєвий шлях?» Як не дивно, але вибір цієї дороги починається ще в дитинстві, коли дитина тільки-тільки починає приймати самостійні рішення. Наприклад, зайнятися плаванням або малюванням? Заводити вихованця чи ні? Піти в школу або сьогодні прогуляти?..


Що таке депресія? За фактом, це психологічний розлад. Кожна людина хоча б раз у житті бував у цьому стані, коли весь час  відчуваєш себе втомленим, пригніченим, безпорадним. Депресія може виникати як і від постійної напруги (стреси, важка робота, складна ситуація в сім'ї), так і від будь-яких окремих подій (розрив відносин, хвороба, смерть). У подібній ситуації для початку необхідно звернутися до фахівця – психотерапевта або..


В даний час дуже багато від малого до великого мають профілі в різних соціальних мережах. Існують як популярні і відомі мережі: однокласники, вконтакте, інстаграмм, так і вузькоспеціальні для лікарів, програмістів, юристів. Інтернет-залежність від соціальних мереж зараз стає серйозною психологічною проблемою багатьох. Як же вона розвивається і так чи небезпечна? Навіщо потрібні соціальні мережі? Крім проблеми залежності від соціальних мереж..


Чоловіки - любителі ребусів Іноді зустрічаються чоловіки, які люблять розгадувати жіноча поведінка і їх вигадані головоломки. Вони люблять спілкуватися з фатальними і навіть стервозними жінками, постійно підігріває інтерес в них. Легкі і прості в спілкуванні дами їм не потрібні. Любителі ребусів хочуть покопатися в душі, часом зустрічаючи на своєму шляху лише роздратування. Такого чоловіка дуже просто зачарувати, досить мати красою і ореолом..


Схуднути хочуть як чоловіки, так і жінки. Багатьом вдається зробити це, вдаючись до фізичних вправ, дієт або підрахунку калорій. Однак, якщо у вас так і не виходить скинути зайву вагу, то можна зробити особливі заходи. Змова, щоб швидко схуднути, допоможе вам впоратися з проблемою. Пам'ятайте, що ритуали бувають різної спрямованості: для зниження апетиту, для привабливості, на набуття колишніх форм. При виборі того чи іншого обряду звертайте..


Тема заздрості дуже складна, і для багатьох вона неприємна. Якщо запитати у людини: заздрив він кому-небудь коли-небудь, то, швидше за все, відповідь буде позитивною. Всі ми заздримо. Тільки ось хтось помірно, а кого-то, так би мовити, «жаба душить». Заздрити можна різними складовими: грошового благополуччя (відмінна квартира, машина класу люкс, подорожі), успіхам в починаннях, родинного щастя, наявності розумних дітей, та багато..


Осіння депресія – відчуття втоми, туги, загальної слабкості, залежить вона від поганої погоди, наступаючих холодів, закінчення літа. Цією заразою страждає один з кожних трьох росіян. Як боротися з осінньою депресією і чи можливо їй протистояти? Симптоматика осінньої депресії Лікарі зараховують осінню депресію до особливого психологічного стану, якому притаманні перепади настрою, обмеженість думки і навіть уповільнені рухи. Люди, у яких є..


У рідкісного людини в сучасному світі немає ніяких страхів. Варто знати, що боятися - це абсолютно нормально. Страх - стандартна реакція організму, щось на кшталт інстинкту самозбереження, він з'являється спонтанно і не піддається контролю. А ось якщо вже страх стає більш насиченим, відвідує людину на постійній основі і доставляє купу незручностей, варто говорити про розвиток фобії. Підвищення плаксивості, відчуття задухи, панічні атаки, сильне..


Дуже багатьом, на жаль, знайома проблема надмірного вживання спиртного або просто алкоголізму. Кожен має право зробити вибір: продовжувати пити або кинути цю згубну звичку і повернути собі радість життя і здоров'я. Але найскладніше - це визнати проблему, адже не кожен алкоголік визнає себе таким і не бажає повертатися до нормального життя. Але ж захоплення спиртним розбило не одну сім'ю і зруйнувало не одну кар'єру. Давайте поговоримо про те, як..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.