З самого раннього віку свідомість людини привчається орієнтуватися в навколишньому світі, чітко ідентифікуючи себе - особистість або своє Я і все інше - люди, предмети - НЕ Я. Згодом відбувається формування почуття власної унікальності і величезна кількість асоціативних зв'язків. За допомогою відчуттів (тактильних, слухових зорових) людиною створюється об'єднання тіла і розуму, як єдиного цілого Я (персоналізація). Але бувають ситуації, коли..


Важко не оцінити реальну значимість меду для здоров'я, проте мед теж буває різний, і у кожного – своя користь, свій смак, аромат і область використання. Буркуновий мед є цілющим, і дуже обширна область його застосування.  Отже, ви збираєтеся купити мед, як відрізнити донниковий мед від будь-якого іншого в магазині? По-перше, мед найкраще купувати в спеціалізованих торгових точках, де продавець, як правило, добре обізнаний про..


Мед цінувався ще в давнину і вважався дуже корисним, його не тільки вживали в їжу, але і лікували їм різні захворювання. І в наш час ставлення до цього продукту практично не змінилося. Давайте з'ясуємо, який мед найкорисніший для жінок і чоловіків. Властивості меду і протипоказання до застосування Висока біологічна активність меду пояснюється наявністю в його складі ферментів, органічних кислот, природних антибіотиків, крім того в ньому..


Ця стаття корисна для тих, хто страждає болями в спині. За допомогою вправ йоги, описаних в статті, можна назавжди позбутися від болю в спині, попереку, шиї. Також дана стаття познайомить читача з різними методиками зміцнення і оздоровлення організму в цілому. Перш ніж приступити до занять йогою для хребта, необхідно твердо усвідомити, що дуже важливим моментом в цьому питанні є вміння зберігати баланс між фізичними можливостями організму і..


Щоб пологи пройшли благополучно, народна медицина рекомендує жінкам приймати листя малини перед пологами. Завдяки чаю з листя малини шийка матки розм'якшується, легше розкривається, що допоможе уникнути розривів. Листя малини стимулюють маткові скорочення, прискорюють пологи. Тому пити відвар з листя малини рекомендується не раніше, ніж на 36-му тижні вагітності. При цьому чай в холодному вигляді покращує еластичність тканин, чай в теплому..


Лікувати атеросклероз судин головного мозку (а також кінцівок) потрібно голодом і дієтою зі скороченням і навіть виключенням з вживання в їжу продуктів, що містять жири тваринного походження (м'ясо, ковбаси, вершкове масло, жирні молочні продукти), кухонної солі (замінювати її морською капустою або лимонним соком), а також продуктів, що містять холестерин (яєчні жовтки, мізки, ікра риб, печінка, нирки). дієта Звести до мінімуму..


Кмин є дворічною рослиною, що належать до сімейства зонтичних. Рослина не росте більше 1 метра у висоту. У кмину є потужний корінь веретеноподібної форми. На гладкому стеблі розташовуються чергові листя, які за розміром від низу стебла до верхівки все менше і менше. На першому році життя у кмину утворюється тільки прикореневій розетка листя, а вже на другому році утворюється стебло. На кожному пагоні є по одному квітковому суцвіттю. Квітки у..


Для лікування та попередження серцевої недостатності, тахи­кардії, набряків, слабкості, задишки в збір можна включати рослини, з­тримають багато калію, що мають сечогінні властивості, нормалізує обмін речовин­зующие мікроциркуляцію в сердеч­ної м'язі, легенях, нирках, печінці, головному мозку, урежающіе пульс: траву і колір горицвіту (горицвіт), заліз­тушніка сірого, комірника вязоліст- ного (таволга), корінь родіоли..


вагітність – це, звичайно, щастя для кожної жінки, особливо тоді, коли протікає вона без ускладнень. Однак, дуже часто буває так, що вагітні жінки бажають скоріше народити, так як сильно змучилися через складний протікання вагітності. До того ж є багато випадків, коли час пологів затягується, але ніяких відхилень при цьому не спостерігається. Тоді і замислюються багато про те, як прискорити пологи, їх початок. Що зробити, щоб викликати..


чорнослив – це не тільки чудове ласощі, але і відмінні ліки. Корисні властивості чорносливу викликані наявністю в його складі великої кількості різних біологічно активних речовин. Розглянемо докладніше корисні властивості цього сухофрукти. Завдяки баластні речовини чорнослив використовується при будь-яких порушеннях травлення. А щоденне вживання близько 5-6 ягід може допомогти людям, які хворіють на шлунковими захворюваннями. Також..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.