Крадіжка, як явище в суспільстві людей, вважається в православ'ї гріхом, а в суспільстві - злочином, за який людина несе відповідальність перед законом. Проте, це явище поширене не тільки серед дорослих, але і серед дітей. Звичка з дитинства красти переростає в хворобу, яка називається клептоманія. Тому не дивно, що злодійство у людини викликає бурю емоцій і почуття жалю, хоча прихильність до чого-небудь теж вважається гріхом. Наш мозок асоціює..


вокзал – це місце зустрічей і прощань і відправна точка мандрівників. Сни про вокзал можуть говорить про різні тсобитіях, все залежить від деталей самого сновидіння. Дуже різноманітне тлумачення снів про вокзал може заплутати людину, яка шукає, до чого сниться вокзал. Але про все по порядку. Один з тлумачів сновидінь Л.МОРОЗ пов'язує вокзал з успіхами в справах, якщо той бачиться розташованим далеко. Прогулянка по вокзалу обіцяє..


Завзятим водіям боязнь водити автомобіль здається дурною вигадкою. Для тих же, хто зіткнувся з цим, - це сумна реальність, яку не можна перебороти простим наказом "сідай і заплави". Страх не піде, і людина під його дією, що знаходиться за кермом автомобіля, може дійсно потрапити в трагічну ситуацію. Розберемося, як подолати страх водіння автомобіля правильно. Причини виникнення страху водіння Основні причини, якими пояснюється страх..


Дуже багатьом, на жаль, знайома проблема надмірного вживання спиртного або просто алкоголізму. Кожен має право зробити вибір: продовжувати пити або кинути цю згубну звичку і повернути собі радість життя і здоров'я. Але найскладніше - це визнати проблему, адже не кожен алкоголік визнає себе таким і не бажає повертатися до нормального життя. Але ж захоплення спиртним розбило не одну сім'ю і зруйнувало не одну кар'єру. Давайте поговоримо про те, як..


У рідкісного людини в сучасному світі немає ніяких страхів. Варто знати, що боятися - це абсолютно нормально. Страх - стандартна реакція організму, щось на кшталт інстинкту самозбереження, він з'являється спонтанно і не піддається контролю. А ось якщо вже страх стає більш насиченим, відвідує людину на постійній основі і доставляє купу незручностей, варто говорити про розвиток фобії. Підвищення плаксивості, відчуття задухи, панічні атаки, сильне..


Осіння депресія – відчуття втоми, туги, загальної слабкості, залежить вона від поганої погоди, наступаючих холодів, закінчення літа. Цією заразою страждає один з кожних трьох росіян. Як боротися з осінньою депресією і чи можливо їй протистояти? Симптоматика осінньої депресії Лікарі зараховують осінню депресію до особливого психологічного стану, якому притаманні перепади настрою, обмеженість думки і навіть уповільнені рухи. Люди, у яких є..


Тема заздрості дуже складна, і для багатьох вона неприємна. Якщо запитати у людини: заздрив він кому-небудь коли-небудь, то, швидше за все, відповідь буде позитивною. Всі ми заздримо. Тільки ось хтось помірно, а кого-то, так би мовити, «жаба душить». Заздрити можна різними складовими: грошового благополуччя (відмінна квартира, машина класу люкс, подорожі), успіхам в починаннях, родинного щастя, наявності розумних дітей, та багато..


Схуднути хочуть як чоловіки, так і жінки. Багатьом вдається зробити це, вдаючись до фізичних вправ, дієт або підрахунку калорій. Однак, якщо у вас так і не виходить скинути зайву вагу, то можна зробити особливі заходи. Змова, щоб швидко схуднути, допоможе вам впоратися з проблемою. Пам'ятайте, що ритуали бувають різної спрямованості: для зниження апетиту, для привабливості, на набуття колишніх форм. При виборі того чи іншого обряду звертайте..


Чоловіки - любителі ребусів Іноді зустрічаються чоловіки, які люблять розгадувати жіноча поведінка і їх вигадані головоломки. Вони люблять спілкуватися з фатальними і навіть стервозними жінками, постійно підігріває інтерес в них. Легкі і прості в спілкуванні дами їм не потрібні. Любителі ребусів хочуть покопатися в душі, часом зустрічаючи на своєму шляху лише роздратування. Такого чоловіка дуже просто зачарувати, досить мати красою і ореолом..


В даний час дуже багато від малого до великого мають профілі в різних соціальних мережах. Існують як популярні і відомі мережі: однокласники, вконтакте, інстаграмм, так і вузькоспеціальні для лікарів, програмістів, юристів. Інтернет-залежність від соціальних мереж зараз стає серйозною психологічною проблемою багатьох. Як же вона розвивається і так чи небезпечна? Навіщо потрібні соціальні мережі? Крім проблеми залежності від соціальних мереж..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.