Валентин Іванович Дикуль – це унікальна людина, яка не просто допомагає іншим - він відчуває їхній біль, адже знає по собі, що таке лежати на лікарняному ліжку без руху. Він спочатку сам пройшов цей шлях – від знерухомлених до повного відновлення. Валентин вважає, що немає нічого неможливого, якщо є віра і мета і, звичайно, дія. Ця людина не просто встав на ноги після травми спини, але ще і розробив цілий комплекс унікальних вправ,..


У сучасному світі при наявності великої кількості гаджетів, легко загубитися в різноманітті інформації. Проте, читання і раніше залишається в моді, і ця тенденція продовжує набирати обертів. Але як же складно розібратися, яким книжкам варто прочитати дівчатам і хлопцям в першу чергу, а що варто відкласти на невизначений час. У даній статті ми дамо невеликий огляд, розбивши книги за часами і перевагам. Наприклад, при відповіді на питання:..


Сумамігрен – це препарат для лікування важких нападів мігрені. Коштує він недешево, тому люди шукають дешевий аналог Сумамігрен. На сьогоднішньому ринку неймовірну кількість знеболюючих препаратів. Існують правила купірування нападів мігрені, які допоможуть вибрати вам ті анальгетики, які вас влаштують. Може бути, ви знайдете більш дешевий аналог цього дорогого ліки. Ступінчастий принцип лікування мігрені Мігрень лікують по ступінчастому..


Будь-яка жінка мріє бути привабливою в очах чоловіків. Але вік, пологи, неправильне харчування змушують прекрасних дам соромитися свого тіла. Восени, взимку і в першій половині весни недоліки преса можна вміло замаскувати, підібравши стильний одяг. А ось влітку на пляжі повно струнких привабливих дівчат з плоским животом, які змушують жінок комплексувати. Але можна замість того, щоб страждати і заздрити молодим леді, виконувати вправи, пов'язані..


Кажуть, щоб стати розумним, потрібно прочитати все десять книг. Однак, щоб їх знайти, потрібно прочитати тисячі. Важко не погодитися з тим фактом, що люди стали читати набагато менше, ніж, наприклад, сто років тому. Але є твори, які повинен прочитати кожен. І, що цікаво, такий список може скласти будь-яка людина і у всіх цей перелік 100 або 10 кращих книг буде свій. Відсортувавши, можна відзначити ті, які зустрічаються частіше за всіх. Які..


Синдром хронічної втоми – це захворювання, яке характеризується відчуттям втоми, перевтоми і занепадом сил. Як самостійну хвороба її класифікували ще в 1988 році. Так що краще не жартувати і придивитися до себе. В останні роки число людей, хворих на цю недугу, збільшується в геометричній прогресії. Дане захворювання спостерігається у молодої частини населення у віці від 25 до 40 років, які прагнуть якомога вище просунутися вгору по..


Іноді так хочеться розслабитися за переглядом цікавого серіалу. Існує стільки серіалів різної тематики, що задовольняють навіть самого вимогливого глядача. Але все-таки дуже часто хочеться зануритися в своєрідну казку, переглянувши серіали про надздібності. Ця тематика приваблює своєю непередбачуваністю і незвичністю. Історичні серіали засмучують спотворенням багатьох фактів, для так званих мильних опер характерні дурні вчинки героїв і..


Отже, ви зібралися з дитиною на море. Відповідальний крок, продумайте все до найдрібніших деталей. Одна справа, коли їдуть дорослі, і зовсім інша справа, коли разом з вами маленька дитина. Перше, що потрібно зробити до від'їзду, це, звичайно ж, відвідати лікаря-педіатра і уточнити, чи можна вашій дитині відпочивати на море. Може бути, є якісь протипоказання або кліматичні обмеження. Виходячи з цього, ви і будете вибирати місце, де відпочити з..


Відпочиваючи на природі, ми іноді забуваємо про деякі запобіжні заходи, особливо, якщо мова йде про комах. Оси, бджоли, мурахи, павуки часто не сприймаються серйозно, і марно. Укуси цих комах можуть викликати серйозну алергічну реакцію і, щонайменше, зіпсувати вам відпочинок на природі, а в серйозних випадках можна потрапити до лікарні. Потрібно знати, як надати першу допомогу при укусах комах. Перша допомога при укусі бджоли При укусі бджоли..


Чи відчуваєте біль в шиї? Причини можуть бути найрізноманітнішими. Біль може бути викликана спазмом. Перенапруження м'язів шиї спостерігається після тривалої роботи за письмовим столом або комп'ютером. М'язовий спазм несе за собою серйозні для здоров'я наслідки. Втомлені м'язи тиснуть на судини, які постачають мозок киснем, на шийні хребці і нерви, які виконують роль передавачів сигналів від всіх органів в відділи головного мозку. Причини болю..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.