В даний час відправною точкою для підбору підходящої зачіски, макіяжу та окулярів є правильно визначена форма обличчя дівчини. Все найкрасивіше, що є для декору обличчя та волосся, створювалося тисячоліттями, відштовхуючись від форм особи. Визначаємо пропорції обличчя вдома Прийнято вважати, що еталон краси – це особа, в якому гармонійно поєднуються всі його пропорції, при цьому утворюючи овальну форму. Перед тим, як визначати форму..


Стандартне обличчя овальної форми має схожість з перевернутим курячим яйцем: затуплений підборіддя округлої форми; найширша область особи – вилиці; лоб трохи відрізняється від ширини скул; волосся росте по плавній круглої лінії. Ширина особи приблизно на шістдесят відсотків менше висоти особи від рівня волосся до краю підборіддя – така пропорція вважається ідеальною і дуже поширена в мистецтві і архітектурі. Такий баланс в пропорціях..


Для дівчат з ромбовидної формою обличчя характерна наявність високих і широких вилиць, які гармонійно поєднуються з гострим підборіддям і конічним чолом. Найвужчі ділянки обличчя - це нижня щелепа і лоб. Зазвичай волосся росте по нерівній лінії росту. Основне завдання дівчат з ромбоподібним особою – зробити візуально широким лоб і звузити вилиці. Такий трюк допомагає надати особі форму овалу, який вважається еталоном. Такий ефект легко..


Від природи кучеряве і неслухняне волосся дуже важко буває закриття в будь-яку зачіску. Розчесати або намагатися їх якось укласти теж досить погана ідея. Виходів у такій ситуації може бути два, або залишити все як є, і ходити постійно з однією і тією ж зачіскою, або намагатися випрямити своє волосся хоча б на час, і повністю використовувати їх можливості. Другий варіант здається куди більш привабливим і витонченим, спеціально для цього були..


Об'ємні і красиві кучері — це надбання будь-якої дівчини. Але природно кучері отримати можна дуже рідко, а якщо і отримати, то за ними треба ретельно доглядати. Кращий же варіант — це штучно поліпшити свою зачіску, накрутити волосся. Для цього були придумані прасування, бігуді та плойки для волосся, причому з часом почали використовувати різні насадки і інші поліпшення. Однак, щоб грамотно накрутити волосся треба володіти не малим..


Всім жінкам відомо, плойка використовується для випрямлення або накручування локонів, додачі їм додатково обсягу і густоти. Вимоги до всіх видів плойок однакові — волосся повинне зберегти свій колір, контрастність і загальний стан. Але видів плойок існує більш ніж достатньо, щоб новачку повністю заплутатися в них і в тому, що йому дійсно потрібно. У даній статті ви дізнаєтеся всі види плойок для волосся і зачіски, зроблені з їх допомогою,..


Багато дівчат мріють про об'ємних, густих і здорового волосся. І якщо останні два бажання можна виконати за допомогою масок для волосся і ампул, то перше так просто не одержиш. Щоб зробити свої локони більш об'ємними і привабливими, потрібно задіяти не тільки сторонні предмети, а й вміти правильно цими предметами користуватися. Раніше довгий час використовувалися бігуді, але всім було ясно, що з їх допомогою зробити об'ємні локони досить..


Волосся, що стирчать в різні боки, які не бажають укладатися в зачіску — це явище, знайоме багатьом дівчатам. Здавалося б, проблема досить нешкідлива, проте насправді це не так. Пушай волосся — сигнал, який свідчить про те, що структура волосся дуже слабка. Що робити, якщо пушаться волосся, читайте нижче. Причини кинута волосся Найчастіше волосся пушаться з трьох причин: Якщо локони не отримують достатнього зволоження. Кучеряве..


Одне з найбільших прикрощів для жінки - це сухе і ламке волосся, адже вони не дають можливості зробити красиву зачіску і взагалі виглядають дуже неестетично. У ритмі сучасного міського життя наше волосся на кожному кроці підстерігає небезпека бути висушеними і навіть пересушеними. Це і гаряче повітря з фена, і палюче сонце, і сухе повітря в приміщенні. Про те, як зволожити волосся в домашніх умовах, не витрачаючи на це багато грошей і сил, піде..


Для створення ідеальної зачіски сучасні дівчата використовують найрізноманітніші засоби. Поряд з прямим волоссям великою популярністю у дівчат користуються і кучеряве волосся. Незважаючи на те, що багато дівчат роблять собі кучері за допомогою абсолютно традиційних перукарських інструментів — плойок і бігуді, все більшої популярності набуває і завивка волосся за допомогою «прасування». Про те, як завити волосся..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.