Багато дівчат стикаються з проблемою появи телеангіоектазій на ногах. Причини криються в таких факторах, як шкідливі звички, незручне взуття, довгий вимушене стояння на ногах, захворювання серця, печінки, гормональні порушення та багато іншого. Тому питання про те, як позбутися від судинних зірочок на ногах і повернути їм красу і здоров'я, дуже актуальне. Помітивши поява зірочок, необхідно почати курс лікування, який включає в себе заходи,..


Судинна сіточка з'являється при деформації судин, супроводжується вона спазмами і судомами, іноді набряками. Якщо з'явилися судинні зірочки на ногах, що робити? Заходи профілактики вже не приносять користі, зате косметичні процедури допоможуть полегшити стан. Однак не варто забувати і про консультації з фахівцем (флебологом або ангіології), який визначить необхідність лікування даного дефекту. Різновиди судинних зірочок Перейдемо до їх..


Хто з нас не мріє про здорових доглянутих волоссі? Адже гарне волосся - гордість будь-якої жінки. Сьогодні існує велика кількість засобів для підтримки краси і здоров'я волосся: маски, шампуні, вітаміни і багато іншого. Однак і вони не завжди допомагають нам. Під впливом шкідливих факторів навколишнього середовища, стресу, прийому лікарських засобів, хімічних і термічних впливів на волосся (фарбування, сушка феном та інше) проблеми можуть..


На сьогоднішній день спосіб розпрощатися з небажаними волоссям над верхньою губою за допомогою лазера вважається загальновідомим і користується попитом серед клієнтів. З чого варто зробити висновок, що він дійсно ефективний в боротьбі із зайвими волоссям на тілі і виправдовує і його вартість, і час, витрачений на кілька сеансів. Якщо проаналізувати відгуки тих, хто робив собі епіляцію лазером зони вусиків, як правило, більшість залишилися дуже..


На сьогоднішній день за допомогою лазера вирішується маса проблем і в косметології, і в медицині, а значить, цей метод і насправді дозволяє досягти необхідного результату, що пояснює його затребуваність серед пацієнтів. З розтяжками на тілі також можна розпрощатися за допомогою лазерної шліфовки, і треба зауважити, що даний спосіб є в рішенні цієї проблеми дуже дієвим, що виключає хірургічне втручання.  У шліфування лазером є маса плюсів,..


Якщо ви перебуваєте в роздумах над тим, яким методом епіляції віддати перевагу: лазерної або фотоепіляції, тоді ця стаття буде корисна для вас. Викладена в ній інформація допоможе зрозуміти, чим відрізняються ці два види епіляції один від одного, їх особливості, цінову категорію. І в першому, і в другому випадку процедура видалення волосся відбувається за допомогою лазера, однак промінь лазерної епіляції за одну спалах охоплює меншу площу тіла,..


Так трапляється, що одного разу зважившись на татуювання, зробивши її і навіть відходивши з нею років десять, проте люди часом приходять до висновку, що зроблена вона була марно. Або ж інша ситуація, знову ж дуже поширена: невдалі експерименти жінок, які скористалися технологією татуажу -  брів, очей, губ. Якщо з першою ситуацією хоч якось можна миритися, то з другої – сумнівно. Тому цілком виправдано в такому випадку люди знаходять..


гемангіома – малоприємне додаток на тілі людини, яке може з'явитися в будь-якому місці і в будь-який час. Дуже багато дітей вже з'являються на світ з нею, в іншої половини людства вона може виникнути протягом життя, наприклад, внаслідок неполадок в роботі судинної системи. Найчастіше гемангіома помітна погляду оточуючих, якщо вона розташована на обличчі. Саме тому люди, які мають таку проблему в області обличчя, особливо активні в пошуку..


Якщо озирнутися назад, то знайдеться велика різноманітність методів, що використовувалися в різні часи для боротьби з непотрібними волоссям на тілі. І далеко не всі з них відрізнялися ефективністю або не менш важливим критерієм – безболезненностью. І на щастя, вчені постійно радують нас новими винаходами. Лазерна епіляція доданими лазером відмінний приклад того. Дія його полягає в руйнуванні фолікула волоска, безпосередньо впливаючи..


Кому може припасти не до душі гладка, доглянута шкіра на тілі, яка і погляд радує і на дотик дуже приємна? Особливо до цієї теми небайдужі жінки, які невтомно працюють над своїм бездоганним зовнішнім виглядом. І лазерна епіляція, здавалося б, як ніякий інший метод позбавлення від зайвої рослинності на тілі, може звести цю проблему до мінімуму. Але чи дійсно цей метод так дієвий і при цьому безпечний, або це все виверти реклами? Давайте..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.