У сучасній косметології все більшої популярності набирають ін'єкційні методики. Найпоширенішою є мезотерапія, в основі якої використання препаратів, що містять комплекс ДМАЕ (Dmae). Більшість косметологів говорять про досягнення максимальної ефективності в найбільш короткі терміни завдяки таким уколів. Давайте докладніше  розглянемо, що ж являє собою ця процедура. Найбільш повне уявлення про ефективність тієї чи іншої процедури дають..


Наявність другого підборіддя, це, звичайно, ще не кінець світу, але, погодьтеся, що краси особі він навряд чи додасть. Багато жінок скаржаться на те, що це додаток на обличчі робить їх старше, псує загальний овал обличчя. Напрошується питання: «Які причини появи другого підборіддя у жінок?» А причин насправді досить багато, від спадковості до неправильного життєвого образу. Розглянемо їх все. генетична схильність Схильність на..


Поцілунки - це один з видів прояву любові. Бажаний поцілунок приємний, і навіть деяке стверджують, що корисний. Але що робити, якщо боїшся своїм невмілим поцілунком зіпсувати все враження, вироблене тобою на вподобану дівчину? Спробуємо пояснити, як правильно цілуватися з дівчиною.  Підготовка до поцілунку Не можна просто хапати дівчину і упиватися їй в губи. Потрібно спочатку підготувати її, створити романтичну атмосферу, щоб вона..


Багато скептиків, побачивши заголовок статті, подумають про те, що все це дурниці - за тиждень позбутися другого підборіддя неможливо. А чому б і ні, адже в житті кожного з нас трапляються ситуації, коли необхідно підготуватися належним чином до якогось дуже значущої події в житті. А то, що на досягнення мети в запасі є всього лише 7 днів, не перешкода, за умови, що завзяття та наполегливості вам не позичати! Оскільки радикальний метод –..


Існує багато сонників, які розтлумачують людині значення різних образів і сюжетів, що приходять у снах. Давайте поговоримо про ягодах. Ця тема дуже широка, так як ягід існує безліч, і кожна має своє особливе значення. До того ж різні сонники часто одні й ті ж сюжети трактують по-різному. Але сьогодні ми поговоримо про загальні значеннях, до чого сняться ягоди. Приснилися ягоди вважаються дуже хорошим знаком, а й однозначно негативним теж не є...


Дуже багатьох людей не обійшла стороною така неприємність, як утворився друге підборіддя. Ця проблема може торкнутися і молодих людей, і тих, хто постарше. Тож не дивно, чому ця тема є досить актуальною, адже всім хочеться бути красивими, доглянутими, підтягнутими. Для бажаючих попрощатися з небажаним доважком на обличчі, в цій статті підібрані кращі вправи, як прибрати друге підборіддя. Перед тим, як розповісти вам, які вправи потрібні,..


Проблема другого підборіддя, на жаль, не рідкість. З нею стикаються як чоловіки, так і жінки. Невже вихід з ситуації, що склалася можна знайти, лише скориставшись хірургічним втручанням? Однак, як показує досвід людей, яким свого часу довелося зіткнутися з цією проблемою, вихід є! Озброївшись ефективними вправами від другого підборіддя, а також терпінням і величезним бажанням, цілком реально позбутися цього непотрібного доповнення на обличчі в..


Однією з найпоширеніших проблем з особою у жінок і чоловіків стає наявність на ньому другого підборіддя. Ознайомившись з великою кількістю літератури і розуміючи, що цей дефект - скупчення жирової маси в підщелепної області, більшість людей прагне швидше схуднути, застосовуючи різні дієти і голодування. Почавши стрімко втрачати у вазі, отримуємо ще одну проблему — обвислі шкіру і, як наслідок, ненависні щоки-брилі.   Як прибрати щоки..


Дуже часто друге підборіддя з'являється у людей, схильних до повноти. Але також ця проблема виникає і у худих, і може свідчити про генетичну, тобто спадкової, схильності.   Не варто впадати у відчай, адже з цим дефектом можна і потрібно боротися самостійно. Як в домашніх умовах прибрати друге підборіддя, не звертаючись до фахівців? Існує кілька прийомів для ефективної профілактики другого підборіддя: гімнастика; маски косметичні;..


Вікові зміни контуру і дефекти особи, зайве ожиріння — все це основна причина появи другого підборіддя, який не тільки зовні псує красу жінки, а й часто призводить до сильного падіння самооцінки. Що, відповідно, веде до нових проблем: стрес, замкнутість, агресивність, втрачається зв'язок внутрішнього і зовнішнього світу. Це замкнуте коло, яке необхідно розірвати. Як позбутися від другого підборіддя швидко - це візуально його заховати,..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.