Кожна представниця прекрасної половини людства хоч раз в житті, але все-таки думала, як бути красивою і привабливою, навіть незважаючи на те, що кожна людина має своїм баченням краси, і абсолютного ідеалу просто не існує. Однак є прості секрети, за допомогою яких кожна дівчина чи жінка зможе відчути себе найкрасивішою і бажаною.  сон сон – дуже важлива частина життя, і він повинен становити не менше 8 годин. При постійному недосип..


Вкотре, глянувши на свій гардероб, переконуємося, що він застарів і не модний. Треба його оновлювати, але ж оновлювати гардероб повністю – це неймовірні витрати. Як же бути? Потрібно поглянути на все з точки зору капсул гардеробу. капсула – це 5-8 предметів одягу, які поєднуються один з одним ідеально. У капсулу входять: одяг, аксесуари та взуття. Так можна виділити капсули і зрозуміти, що можна з них залишити, а що замінити. У цьому..


Настав знаменний день, і ви вирішили почати новий життєвий цикл, стати шикарною жінкою. Точного визначення, хто така шикарна жінка, не існує. Багато для себе визначили, що це доглянута, розкішно вдягнена, впевнена в собі жінка. Хоча деякі представники сильної статі впевнені, що це жінка, у якої підвищена сексуальність, розпалює в серцях чоловіків пристрасть і жадання. Шик, в першу чергу, – це життєвідчування, яке дозволяє використовувати..


термін "леді" пішов від аристократії. Раніше так називали дружин лордів. Але зараз, в сучасному суспільстві, багато дівчат шукають свій стиль, застосовуючи правила етикету, намагаючись бути схожими на справжніх леді. Як правило, це пов'язують з умінням себе подати і наявністю природного чарівності, і, ні в якій мірі, не пов'язують з родоводом. Навчитися бути леді не просто, для цього необхідно володіти внутрішнім шармом, який, як..


З наближенням пляжного сезону кожна з жінок мріє стати переможницею чоловічих сердець, перетворившись на справжню фурію у моря, подібно давньогрецьким богиням краси. І левова частка успіху всього заходу визначається правильністю підбору купальника, який є головною складовою повноцінного відпочинку. І ось тут більшість представниць прекрасної статі стикаються з проблемою: все вони і яскраві, і стильні, і зручні, і красиві, але лише коли..


образ нареченої – це символ найчистішої принади і невинності. Саме тому його створення приділяється стільки уваги. А скільки радості приносить підготовка до такого чудового події – весіллі! І тут немає дрібниць: до вибору кожної дрібниці слід підходити відповідально. Навіть туфлі вимагають ретельного підбору, не кажучи про головний убір. Незалежно від того, який стиль весілля обраний (ось тут ми про це писали), наречена обов'язково..


Звичайно ж, молодятам хочеться бути центром уваги, тому вони і намагаються приділити більше уваги деталям. весілля – це не тільки свято, але і відрізок часу, коли наречений і наречена стикаються вперше в їх спільного життя з відповідальним моментом, підготовкою до торжества. На цьому етапі одні пари ще більше зближуються, інші переживають перший скандал. Зазвичай віяло купують до сукні Купівля сукні та костюма молодятами може..


Купуючи весільну сукню, нареченої можуть переслідувати дві мети: залишити його на пам'ять про щасливий день або продати за тією ж ціною, яку заплатили.  Результат один, рано чи пізно дівчата замислюються про те, як продати весільну сукню. Давайте розглянемо обидві позиції. Чомусь вважають, що купуючи нове плаття, воно точно принесе щастя, в порівнянні з тими, які вже кимось надягали. Наскільки це твердження правдиве, судити вам. При..


Про весілля мріє кожна дівчина ще з самого дитинства. З роками змінюються стилі, смаки і переваги, мода, але на своєму торжестві хочеться залишитися неповторними. Домогтися цього можна, використовуючи різні стилістичні напрямки. Ці прийоми стали досить популярними в нашій країні. Чи повинно бути поєднання весільного плаття і костюма? Як правильно поєднувати весільну сукню і костюм нареченого Дівчина вибирає плаття заздалегідь, це займає багато..


Збираючись до весілля, починаєш розуміти, наскільки це все-таки дороге задоволення. Нічого дорогого не купувати, тільки по дрібниці, але й цих дрібниць виявляється так багато, що не кожен бюджет може витримати всі вимоги і побажання. Весільний салон Переймаючись питанням, де купити весільні туфлі, першим на думку спадає весільний салон. Знаєте, правда, в салоні є вибір, але ціни трохи завищені, так як це спеціалізована торгова точка приладдя до..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.