Дуже часто на форумах прекрасна половина людства скаржиться на те, що сучасні чоловіки перестали бути сильною статтю в усіх сенсах цього слова. На свій захист чоловіки говорять, що жінки в гонитві за кар'єрою і саморозвитком втратили свої найголовніші якості, притаманні дівчатам. Поняття жіночність являє собою поєднання відповідного зовнішнього вигляду і внутрішніх особистих якостей, притаманних слабкої статі. Багато психологів радять самотнім..


Багато жінок помилково вважають, що жіночність — це штучні нігті і вії, загар з солярію, фарбоване волосся, татуаж брів і гардероб відповідно до модними тенденціями. Грамотна реклама переконливо віщає у всіх жіночих журналах про нові стандарти краси, які потребують суттєвих витрат бюджету. Небажання слідувати таким тенденціям вішає на жінку помилковий ярлик «сірої миші». У гонитві за вигаданими ідеалами неможливо придбати те,..


Така тема має місце бути і навряд чи колись людству вдасться розпрощатися з нею назавжди. І невже таке якість, властиве людині, як ревнощі, так і буде продовжувати псувати кров і руйнувати відносини і навіть шлюбні стосунки? Виявляється, все в наших руках, і якщо звернутися до психології, то на сьогоднішній день ця тема розкрита дуже детально. Починаючи з фундаменту проблеми і закінчуючи слушними порадами щодо її усунення. З чого випливає..


Щоб добре виглядати, треба ретельно стежити за фігурою і обличчям, і якщо для першого потрібен тренажерний зал і гарне харчування, то за особою потрібен догляд більш ретельний, адже воно завжди на виду. Живильні і очищають маски, скраби, вітамінні крему, кошти для пружності і омолодження шкіри – все це і ще багато іншого потрібно сучасній жінці для особи, щоб виглядати не просто привабливо, але ще і молодо. Однак часто все це не може..


Коли справа стосується зовнішності, треба враховувати все і діяти дуже акуратно, особливо, якщо це процедури на обличчі. Для цього й існують косметологи, завжди готові підказати і допомогти у виборі відповідних засобів. Багато хто не вірить в ефективність аптечних мазей, а тим більше, коли хтось пропонує використовувати їх не за призначенням. Однак і купувати щось дороге не всі можуть дозволити собі. А відгуки подруг і знайомих про якомусь..


Будь-яка жінка в будь-якому віці прагне бути красивою і зберігати свою молодість і красу як можна довше. Для цього прекрасні дами використовують всі можливі засоби. І в першу чергу, звичайно ж, різноманітні креми для розгладження зморшок навколо очей. Давайте подивимося, які відгуки про крем від зморшок навколо очей залишають жінки в Мережі. Відгуки Настя, 30 років: «Вітаю! Дуже потрібна допомога: днями помітила, що навколо очей..


Кажуть, що очі — дзеркало душі, проте з роками це «Дзеркало» часом тьмяніє, і стає вже не таким яскравим, як в юні роки. Виною тому численні зморшки, в'яла шкіра і «напливають» повіки. З останньою проблемою жінки бальзаківського віку стикаються найчастіше. На щастя, сьогодні пластичні хірурги успішно виконують підтяжку повік (блефаропластика) жінкам будь-якого віку. Відгуки на пластику вік існують найрізноманітніші,..


Одним з найбільш природних бажань жінки є бажання подобатися. У цьому випадку жінка готова йти на певні жертви, виснажувати себе дієтами, фізичними навантаженнями, носити взуття на високих підборах. І навіть проводити кардинальні зміни зовнішності шляхом оперативного втручання – пластики. І все це лише для того, щоб бути красивою і підкорювати безліч чоловічих сердець. Але чи завжди ці способи варті того? Чи доцільно приносити такі жертви?..


У сучасному світі, коли живеш на шалених швидкостях, дівчата не встигають зайнятися собою. У них просто не вистачає вільного часу навчитися бути жіночною. З чого почати пошук відповіді на питання "як стати милою і жіночною"? З прийняття рішення. Якщо ви прийняли рішення про зміну себе, то це можна вважати першим кроком. Головне - на ньому не зупинятися, а рухатися далі. Прийнявши рішення змінити себе, слід подумати про одяг, який..


За останні десятиліття дуже популярною стала весілля в блакитному цвете.І не дивно, адже це колір мудрості, спокою і врівноваженості. Знаходиться в приміщення, прикрашається в подібному стилі і весь день торжества виглядає дуже приємно і красиво. Щоб оформленіепревзошло всі очікування присутніх, потрібно все продумати до дрібниць. Подушечки для кілець червоного кольору або зелені чохли для букетів можуть значно зіпсувати бажану атмосферу, так що..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.