Люди з давніх часів поклонялися сузір'ям. Вважали, що боги вершать долю людини. Нинішні люди також схильні вірити в сили, недоступні  для розуміння традиційної науки. Але чи правда, що зірки вершать долю людей? Багато хто думає, що так, тому до цих пір актуальні такі напрямки, як астрологія, нумерологія, хіромантія. Людині завжди хочеться пізнати те, що знаходиться за межею реальності. Тому і вибирати свою другу половинку багато хто воліє,..


Основна характеристика знака зодіаку – імпульсивність, невгамовна енергія, запальність, прагнення до лідерства, упертість. Жінки під знаком овна - володарки палкої, непокірної і пристрасної натури. Недарма стихією даного знака є Вогонь. Жінки, народжені під цим знаком, нерідко мають успіх в бізнесі. Вони діловиті, напористі, з оптимізмом дивляться в майбутнє, чудово поєднують в собі як жіночі, так і чоловічі якості. Якщо дочка народилася..


Жінка риби відрізняється від своїх астрологічних сестер неперевершеною жіночністю, внутрішньою красою, романтичністю, шармом, витонченістю. стихія риб – вишукане, елітне, респектабельне суспільство. Ці жінки схильні прожити все життя в мріях, мріях, ілюзіях. У житті їм потрібна людина, здатна стати для риб надійною опорою і підтримкою. Для таких жінок дуже характерна мінливість настрою, що залежить від фаз Місяця. В повний місяць ці жінки..


Жінки, що народилися під знаком Скорпіона, дуже енергійні, рухливі, що володіють величезним запасом життєвих сил і енергії. Вони авантюристки по натурі, люблять багато подорожувати, люблять зміну обстановки, нерідко такі жінки беруться виконувати найризикованіші і небезпечні проекти. Скорпіони мають великий складом розуму, красою, оптимізмом. Вони загадкові, жагучі, сміливі, рішучі і наполегливі. Жінки, що народилися під знаком Скорпіона,..


Характер людини можна дізнатися по його гороскопу, для цього необхідна дата його народження – з її допомогою визначається знак зодіаку і, отже, стихія. Хоч знаків цілих 12, стихій всього 4: є водні, повітряні, вогняні і земні знаки. Виходить, що знаки однієї стихії можуть володіти схожими рисами. Це не означає, що люди однієї стихії або одного знака однакові, це означає, що за деякими ознаками вони потрапляють в одну групу. Наприклад,..


Чому деякі пари можуть прожити разом все життя душа в душу, а інші розходяться через нетривалий час? Звичайно, багато різних причин, однак є знаки зодіаку, які несумісні один з одним, і такий союз заздалегідь приречений. Як і у всіх правилах, виключення можуть бути і тут, але краще підстрахуватися і не заводити сім'ю з людиною, який зовсім не підходить вам. У даній статті розглянуто знак зодіаку Близнюки, сумісність його з іншими знаками. ..


У християнському світі змія вважається поганим істотою. Саме Змій-спокусник напоумив Єву переконати Адама спробувати заборонений плід, і тому вони змушені були покинути Рай. Однак східні країни вважають змію символом мудрості. У деяких країнах перед змією схилялися як перед божеством. Єгипетська цариця Клеопатра не дарма вибрала смерть від змії. Багатьох єгипетських богинь зображували з цим гадів. Найкращим компліментом з вуст японця вважається..


У сучасному світі гороскопи стали дуже популярними. Кожен хоче знати, що приготувала йому доля сьогодні, завтра, через рік і не тільки. Спробуємо дізнатися тонкощі свого характеру і оточуючих. Всупереч запереченню скептиків, астрологічні прогнози досить точно збуваються. Найчастіше передбачення астролога багатьом допомагають в складних ситуаціях знайти вихід з глухого кута. Деяким астрологічні прогнози допомагають знайти супутника життя. А..


Жінку знака зодіаку Діва оточує романтика, ніжність. Органічне поєднання практицизму і романтизму. Високоінтелектуальні Діви критично ставляться до оточуючих. Незамінний порадник в найскладніших ситуаціях, завдяки здібностям до аналізування та спостережливості. Володіє гострим розумом. Характеристика Діви виглядає так: ці жінки постійно прагнуть до досконалості в усьому, серйозно ставляться до всього, що їх оточує, відповідальні. Але цього ж..


Лев — цар звірів. Але і серед людей він також любить наказувати. Давайте подивимося, яку має характеристику знак зодіаку Лев. З ним не потрібно сперечатися, інакше він може вас налякати. Настрій його змінюється від діяльного до ледачого. Любить світло і розваги, уникає сірості і темряви. Не варто зачіпати його гордість. І навіть якщо він виглядає м'яким і добрим, то це в більшості випадків оманливе. У будь-який момент він може заричати. ..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.