Досить часто дитина в грі може прикусити язика. Так як мова - це орган з рясним кровопостачанням, то кров буває зупинити дуже важко. Що ж робити, якщо дитина прикусив язика? Насамперед заспокоїти дитину, адже він переляканий і йому боляче. Вид крові може його налякати. Кількість червоною слини ще не говорить про силу прикусу. Ранка може бути зовсім крихітна, а дві краплі крові змішавшись із слиною створюють ефект сильної кровотечі. Сильні..


У молодих батьків після народження дитини виникає безліч проблем. Однією з них є догляд за пупочком новонародженого. Ще в утробі матері дитина отримує всі важливі для його організму речовини через пуповину, якою він пов'язаний з організмом матері. Відсікання пуповини - свого роду операція, нехай і невелика. Зазвичай залишки пуповини через 4-10 днів підсихають і відпадають самі. почервоніння пупка  Почервоніння пупка у немовляти може бути..


За радянських часів до питання загартовування дітей в дитячому садку ставилися досить серйозно. В даний час дитячий організм сильно ослаблений, діти часто хворіють.  Це відбувається з багатьох причин: через поганий стан навколишнього середовища, зниження якості продуктів і медикаментів (найчастіше і продукти і медикаменти є відвертими підробками), способу і темпів життя. У той же час, про загартовування дітей у багатьох випадках просто..


потіння – це фізіологічний процес, задуманий природою. За нього в нашому організмі відповідає нервова система, яка контролює також температуру тіла, дихання, биття серця і інші процеси. По суті, будь-яка дитина потіє точно так же, як і дорослий, але в силу несформованості потовиделітельной системи це відбувається більш інтенсивно і часто. Чому дитина потіє на прогулянці, під час їжі і навіть уві сні? Давайте розбиратися. Причин дитячої..


Хто сказав, що вагітним не хочеться іноді блиснути у всій красі? Намічається вечірка і хочеться надіти відкрите плаття, тим більше що животик ще не видно, а шкіра бліда. прийшло літо – час відкритих майок і сарафанчиків, і ви з жахом дивіться на свою зовсім засмаглу шкіру. Що робити? Звичайно, для сучасних жінок це не проблема, адже існує безліч кремів і спреїв для автозасмаги. Всім вже відомо про шкідливий вплив сонячних променів на..


У казках зустрічаються і гноми, і велетні. Вони співіснують всі разом, і нікого не хвилює проблема зростання. В житті не все так складається, як в казках. Маленький зріст може стати причиною безлічі проблем. Маленьких карапузів все просто обожнюють. Ось дитина підросла, а зростом нижче своїх однолітків. Батьки починають панікувати: маленький зріст дитини, що робити? В чому причина? Причин може бути декілька. Спадковість і хвороби Всі ми знаємо,..


Блювота може бути викликана різними причинами. Найчастіше, це гастроентерит або шлунковий грип – вірусне зараження шлунка і тонкого кишечника. Ситуація досить неприємна. Блювота лякає дитину. Тому для початку заспокойтеся самі і постарайтеся заспокоїти дитину. Перш ніж з'ясовувати, як зупинити блювоту у дитини, потрібно зрозуміти її причини. Причини блювоти у дітей інфекційні захворювання: кишкові інфекції, менінгіти різної етіології;..


Багато батьків стикалися з цією проблемою. Що робити в такій ситуації? Для початку, потрібно зрозуміти, що таке психологічний запор у дитини, що робити в цьому випадку. Ця проблема виникає, коли дитина з яких-небудь причин не йде на горщик і терпить з останніх сил. В результаті такого стримування калові маси тверднуть, а сходити на горщик стає важко. Причини психологічного запору у дітей Психологічний запор зустрічається у дітей від півтора до..


загартовування новонароджених — ефективний, дієвий, перевірений часом спосіб зміцнити здоров'я маленької людини. Висока пристосовність грудних дітей дозволяє почати процес загартовування з перших днів. Механізми адаптації у новонароджених дуже розвинені, простіше кажучи, немовля народжується загартованим. Створення тепличних умов — постійної температури навколишнього середовища, стерильною їжі, відсутність руху повітря —..


Кон'югаційна жовтяниця у новонароджених – один з різновидів жовтяниці у немовлят. Причиною її є низька зв'язує здатність печінки. Спробуємо розібратися в цьому визначенні. Що таке жовтяниця До народження діти не дихають самостійно, і кисень в дитячому організмі переносять спеціальні еритроцити – кров'яні тільця. Після народження, коли дихання дитини стає самостійним, ці спеціальні еритроцити руйнуються через непотрібність. При їх..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.