Хрещення ще називають другим народженням. Під час нього сходить Божа благодать, людини зараховують до лав церкви. Здійснювати процедуру хрещення за звичаєм прийнято на 8 або 40 день після народження. Однак нічого страшного в тому, що ви похрестили свою дитину пізніше на кілька місяців або навіть років. Як проходять хрестини хлопчика або дівчинки, чи є різниця і які речі будуть потрібні? Які речі необхідні для проведення обряду хрещення Батькам..


Практично у всіх народів є традиція віддавати випали дитячі молочні зубки якомусь суті. Найвідомішими персонажами цього фольклору є мишка-норушка і зубна фея. У першому випадку випав зубок кидали за грубку або в підпілля і вимовляли: «Мишка-мишка, ось тобі зуб залізний, а мені дай кістяний». У другому варіанті зуб потрібно покласти під подушку або опустити в склянку з водою. Дитина має виголосити певну фразу, щось на кшталт..


Влітку народжуються тонкі, незагартовані натури, які потребують захисту. Тому при виборі імені потрібно враховувати цей факт і підбирати таке ім'я, щоб додати рис характеру жорсткості і твердості. слов'янські імена Червневі, липневі, серпневі жіночі імена можуть бути такими: Олександра, Алла, Ангеліна, Антоніна, Борислава, Валерія, Гелена, Гера, Георгіна, Гретта, Дарина, Джульєтта, Діана, Олена, Єлизавета, Єсенін, Євгенія, Катерина, Жанна..


Кожна людина індивідуальна, має свої особливості і риси характеру. А ось ім'я може зіграти значну роль в становленні особистості. Тому вибір імені, яке буде супроводжувати людину все життя, складний і цікавий процес. Одні сперечаються, інші використовують обряди, треті нарікають на честь родичів і знаменитих людей. Щоб дати малюкові ім'я на честь дідуся, тата або дядька, не потрібно наполягати на тому, що це в пам'ять. Можна просто дати ім'я і..


Восени з'являються на світ цікаві, веселі, вперті, цілеспрямовані люди. Ці люди серйозні, ощадливі та принципові. Але жорсткі боку характеру варто дещо згладити і це можна зробити за допомогою правильно підібраного імені. слов'янські імена У зв'язку з цим дівочі імена для народжених у вересні, жовтні, листопаді: Аделія, Анна, Августина, Аріадна, Анфіса, Аліна, Аврора, Аліса, Василиса, Ванда, Віра, Владлена, Вілена, Даміра, Дора, Джульєтта,..


У віці до 6 місяців дитина не потребує ні в якому іншому харчуванні, крім грудного молока. Тому мами, у яких все в порядку з кількістю молока, можуть бути спокійні за те, що дитина отримує все необхідне йому харчування. Мамі необхідно подбати про те, як зберегти грудне вигодовування. Для підтримки гарної лактації дотримуйтесь кілька нескладних правил: - годуєте дитину тоді, коли він просить, не дотримуйтеся ніяких розкладів. При кожному..


Режим дня є своєрідним диригентом організму. При дотриманні режиму дня у людини виробляються умовні рефлекси. А що таке життя новонародженого – це тільки умовні рефлекси. Коли організм привчений до певного режиму дня, він заздалегідь готується до певних дій: до прийому їжі, відходу до сну. Як же краще скласти режим, розпорядок дня для новонародженої дитини? найскладніше – це привчити новонародженої дитини до певного режиму дня,..


В кінці першого півріччя у дитини з'являється нова здатність – він навчився вистачати. Нарешті ваш малюк може помацати річ, яка йому подобається, і міцно утримувати її в ручках. Настає час нових ігор і нових турбот для батьків. Перед батьками постає нове питання: які іграшки потрібні дітям 6 місяців? У цей час дитина починає усвідомлено грати. Йому вже цікаво схопити іграшку, і не тільки її. Дитина проявляє інтерес до оточуючих його..


Привчання дитини до водних процедур має досить довгу історію. Ще в 4 столітті до нашої ери в стародавньому Єгипті немовлят привчали до плавання для зміцнення здоров'я майбутніх воїнів. У наш час організовується безліч водних гуртків і секцій. Навчання немовлят плавання грунтується на вродженої здатності дітей плавати. Ця здатність заснована на природному внутрішньоутробний розвиток, яке відбувається в рідкому середовищі. Однак звичка тримаються..


смоктання – це один з перших і головних рефлексів у новонароджених. Для дітей це майже так само важливо, як і дихати. Проведення певних досліджень показало, що смоктання соски або пальців в перші місяці життя сприяє швидкому розумовому розвитку. Наукових доказів того, що соски можуть зіпсувати прикус, поки немає. Навпаки, від звичайної пустушки зуби будуть більш міцні, ніж від постійної наявності пляшечки з солодкою водою в роті. Проте, з..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.