Розумними, звичайно, народжуються, але не всі. І щоб виправити це, є багато різних способів (і причин). Найцікавіший спосіб, за допомогою якого найлегше займатися і умнеть, – це ігри для розвитку мозку. А придумано їх багато, від таблиці Шульте до найскладніших головоломок. Для початку непогано б визначити свій тип пам'яті, який розвинений найкраще, і запам'ятовувати все відповідно йому, а потім вже розвивати і все інше. Так, наприклад,..


Лякаюче часто останнім часом зустрічаються діти, погано розмовляють, гаркавий, загальмовані, невиразно щось бормочущие… Та й недорікуватих дорослих стало більше, ніж раніше. І хоча логопедів теж досить, чомусь багато хто нехтує ними. Але ж дорослі теж можуть навчитися правильно розмовляти, виправивши всі свої дефекти мови за допомогою простих ігор. По крайней мере, є дорослі люди, які навчилися говорити букву «р», Яку не вміли..


Найчастіше розсіяна увага – проблема, яка прийшла з дитячого віку, з якою дорослому впоратися важче, тому що ніхто не змусить, не допоможе, чи не надихне. Дорослим самим доводиться шукати собі мотивацію, тому не запускайте це, якщо бачите, що ваша дитина – розсіяний, неуважний, «вважає ворон», А вчителі скаржаться, що він зовсім їх не слухає на уроках. Для таких дітей підійдуть гри на розвиток уваги. У кожного з нас є..


фонематичного слуху – це здатність сприймати звуки рідної мови, яка передбачає звукоразліченія, звуковий аналіз мови і точність слухового сприйняття. Виходить, що для оволодіння мовою потрібно розвивати фонематичний слух: вчитися розрізняти звуки, вміти їх відокремлювати один від одного і чітко чути їх все. Найкраще діти сприймають таке навчання через гру, а найкращий вік для цього – 4-5 років. Саме в цей час формується вимова і..


Ви плануєте вечірку для дитини і запросили його друзів? Вам необхідно продумати, як ви будете розважати гостей. Діти швидше запам'ятають різноманітні ігри, ніж частування, яке ви для них приготували. Тому виділіть собі час, щоб продумати ігри для дітей на вечірці. Ігри можна пошукати в інтернеті, розпитати батьків, які мають досвід влаштування вечірок. Може бути, варто згадати гри свого дитинства. початок вечірки Отже, день призначений,..


Сучасні діти дуже швидко освоюють комп'ютери і калькулятори, але часто абсолютно не вміють рахувати в умі. Але ж усний рахунок – це тренування для мізків, які, як і м'язи, потребують постійної тренуванні. Багато батьків стикаються з такою проблемою: їх малюк прекрасно рахує до 100 і прямим рахунком і зворотним, а ось складати і віднімати ніяк не навчиться. Що робити? Як пояснити дитині складання, віднімання? цифри Дитина вміє..


Навчання дитини математики справа складна, але необхідна. По-перше, це розвиває пам'ять, інтелект, логіку, а по-друге, вважати доводиться всім і весь час. Множення і ділення – одні з найскладніших математичних дій, які діти засвоюють не відразу. І все-таки, як пояснити дитині множення, поділ? Коли слід починати Коли ж настає той вік, коли дитині можна пояснювати множення? Справа тут не у віці, а в підготовленості самої дитини...


Чи давно ви грали з дітьми? Ні не в комп'ютерні ігри, а на вулиці, наприклад, в хованки. Або згадайте своє дитинство, як ви визначали, хто буде водити? Звичайно, за допомогою дитячих считалочек. Спробуйте їх згадати: «Вийшов місяць із туману…», або «Еники-беники ...». Погодьтеся, важко шукати сенс в цих віршах: набір слів, найчастіше, абсолютно безглуздих. Важко пояснити, хто такі «Еники-беники», Так..


Сучасна людина дуже далекий від природи. Ми сприймаємо природу споживацьки. Вона дає нам їжу, одяг. Дбайливе ставлення до природи – аксіома, сенс якої ми вже забули. Тому дуже важливо розвивати в дитині з раннього дитинства інтерес до навколишнього світу. На це і спрямована екологічне виховання молодших школярів. Екологічне виховання в школі У школі у дітей є уроки природознавства, на яких дітям викладатимуть і основи екологічного..


Дитина з перших днів свого життя починає спілкуватися з навколишнім світом і людьми. Спочатку це батьки, брати, сестри, дідусі та бабусі. Але настає момент, коли дитина починає спілкуватися з іншими дітьми. Зав'язуються перші знайомства і перша дружба. Спочатку батьки допомагають йому знайомитися і знаходити перших друзів, далі йому доведеться це робити самому або за допомогою старших наставників. Для цілей якнайшвидшого знайомства і створення..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.