фонематичного слуху – це здатність сприймати звуки рідної мови, яка передбачає звукоразліченія, звуковий аналіз мови і точність слухового сприйняття. Виходить, що для оволодіння мовою потрібно розвивати фонематичний слух: вчитися розрізняти звуки, вміти їх відокремлювати один від одного і чітко чути їх все. Найкраще діти сприймають таке навчання через гру, а найкращий вік для цього – 4-5 років. Саме в цей час формується вимова і..


Найчастіше розсіяна увага – проблема, яка прийшла з дитячого віку, з якою дорослому впоратися важче, тому що ніхто не змусить, не допоможе, чи не надихне. Дорослим самим доводиться шукати собі мотивацію, тому не запускайте це, якщо бачите, що ваша дитина – розсіяний, неуважний, «вважає ворон», А вчителі скаржаться, що він зовсім їх не слухає на уроках. Для таких дітей підійдуть гри на розвиток уваги. У кожного з нас є..


Лякаюче часто останнім часом зустрічаються діти, погано розмовляють, гаркавий, загальмовані, невиразно щось бормочущие… Та й недорікуватих дорослих стало більше, ніж раніше. І хоча логопедів теж досить, чомусь багато хто нехтує ними. Але ж дорослі теж можуть навчитися правильно розмовляти, виправивши всі свої дефекти мови за допомогою простих ігор. По крайней мере, є дорослі люди, які навчилися говорити букву «р», Яку не вміли..


Розумними, звичайно, народжуються, але не всі. І щоб виправити це, є багато різних способів (і причин). Найцікавіший спосіб, за допомогою якого найлегше займатися і умнеть, – це ігри для розвитку мозку. А придумано їх багато, від таблиці Шульте до найскладніших головоломок. Для початку непогано б визначити свій тип пам'яті, який розвинений найкраще, і запам'ятовувати все відповідно йому, а потім вже розвивати і все інше. Так, наприклад,..


Хрещення ще називають другим народженням. Під час нього сходить Божа благодать, людини зараховують до лав церкви. Здійснювати процедуру хрещення за звичаєм прийнято на 8 або 40 день після народження. Однак нічого страшного в тому, що ви похрестили свою дитину пізніше на кілька місяців або навіть років. Як проходять хрестини хлопчика або дівчинки, чи є різниця і які речі будуть потрібні? Які речі необхідні для проведення обряду хрещення Батькам..


Практично у всіх народів є традиція віддавати випали дитячі молочні зубки якомусь суті. Найвідомішими персонажами цього фольклору є мишка-норушка і зубна фея. У першому випадку випав зубок кидали за грубку або в підпілля і вимовляли: «Мишка-мишка, ось тобі зуб залізний, а мені дай кістяний». У другому варіанті зуб потрібно покласти під подушку або опустити в склянку з водою. Дитина має виголосити певну фразу, щось на кшталт..


Проблема залучення дітей завжди актуальна. Так чим зайняти дитину 4 років, щоб він не тинявся без діла? Чим зайняти хлопчика 4 років Хлопчики можуть будувати конструктор, грати з іграшками, наприклад з солдатиками, машинками. При цьому дитина сам придумує собі ігрові ситуації. Якщо малювати ваш малюк не любить, запропонуйте йому інший спосіб малювання – вугіллям. Це зацікавить його і займе мінімум на 30 хвилин. Правда, дитина весь..


Дітлахи всі різні і є такі, які можуть зайняти себе самі. Але більше все ж тих, яким все цікаво і які всюди лізуть. Їх можна зайняти наступними речами. малювання Дитину в 3 роки можна зацікавити малюванням. Тут можна дати простір фантазії малюка. Просто дайте йому олівці, фарби, гуаш, листи, а дитина сама намалює все, що його душі завгодно. Ви можете допомагати йому в цьому процесі, а можете просто спостерігати за ним з боку. Ліплення з..


Якщо ваша дитина погано поводиться в дитячому садку - Швидше за все, це наслідок виховання. Якщо батьки не приділяють належної уваги дитині, то у нього з-за цього виникне нестача уваги, і, можливо, цим своїм неадекватною поведінкою він хоче привернути до себе увагу. Але в дитячому саду можна дивитися тільки за однією дитиною. Дітей багато і кожному потрібно приділити час. Погане, неадекватна поведінка дитини в дитячому саду призводить..


Таблиця множення – одне з найсерйозніших випробувань для молодших школярів та їх батьків. Справа в тому, що таблиця множення розрахована на механічну пам'ять, яка не у всіх дітей добре розвинена. Тому вчення таблиці множення перетворюється в кошмар для дитини і не менший жах для батьків. Як допомогти дитині вивчити таблицю множення? наочність Перший крок до полегшення запам'ятовування таблиці множення – це до механічної пам'яті..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.