Депресія виникає у людини як реакція на певні стресові фактори. Практично кожен так чи інакше стикався з цим явищем. З депресією, якщо вона не в вкрай важкій формі, можна і потрібно боротися. Фахівці в цій галузі розробили цілий ряд способів, як подолати депресію. Чому вона виникає Причиною депресії може послужити безліч факторів, починаючи від банального весняного авітамінозу, до дійсно важких стресових ситуацій, як втрата близької людини,..


Ще в давнину людей хвилювала проблема контрацепції, в ті часи теж замислювалися, як уникнути небажаної вагітності, винаходячи іноді абсолютно дикі методи. Деякі народні кошти дійшли до наших днів і існують поряд з останніми досягненнями медицини. Але в даній статті спробуємо розглянути, як убезпечити себе від небажаної вагітності за допомогою сучасних засобів. Основні види контрацептивів Сучасна медицина пропонує величезну кількість видів і..


Велике значення в любовних відносинах мають поцілунки. Це спосіб показати свої почуття, висловити подяку, надати підтримку. Тому вміння цілуватися для багатьох є важливим, щоб відчувати емоційний комфорт. У даній статті зупинимося на декількох моментах, які підкажуть дівчатам, як правильно цілуватися з хлопцем. Десять заповідей поцілунку Правила поцілунку - це не тільки сама техніка виконання, але і цілий ряд факторів супутніх йому: Поцілунок..


Дивовижний загадковий світ Морфея. Він завжди вабив людини своєю таємничістю і неизведанностью. З давніх часів людина намагалася тлумачити сни і зрозуміти їх значення. До чого ж сниться той чи інший предмет? Давайте поговоримо про те, до чого сняться яблука. Прекрасний найдавніший плід. Саме про нього йдеться в Біблії. Яблуко завжди вважалося символом мудрості і спокуси. У сучасному тлумаченні снів бачити яблуко або яблука, як правило, означає..


Те, під яким знаком зодіаку ви народилися, може впливати не тільки на риси характеру, але і на любовні відносини. Одні знаки закохуються моментально, інші ж довго придивляються. Давайте розглянемо, як закохуються знаки зодіаку. Овен Перший представник зодіакального кола. Овен може закохатися з першого погляду, якщо на горизонті з'явиться кандидатура, відповідна під уявлення барана про ідеал. Такий союз може тривати все життя, якщо любов буде..


Довіра у відносинах - важлива складова. Якщо ваша друга половина стала ставитися з недовір'ям до ваших слів, то варто задуматися, в чому причина таких змін, і спробувати повернути колишню довіру. При відсутності довіри за вами постійно будуть пильно спостерігати, а може бути, навіть і стежити. А кому це приємно? У таких відносинах можуть виникати сварки і докори, які в подальшому можуть стати причиною для розриву. Як тільки ви відчули, що ваша..


довіра — це фундамент, на якому будуються відносини. Довіра - дуже крихка річ, його можна втратити в лічені хвилини, а ось щоб повернути, доведеться дуже навіть постаратися. Для початку варто розібратися, що послужило причиною втрати довіри, після цього вже можна буде думати, як повернути довіру дівчини. Довіра любімойдевушкі може бути втрачено в декількох випадках. Ось найпоширеніші з них. зрада Ця ситуація - одна з найскладніших, але..


Часта проблема сучасних дівчат – де знайти собі хорошого хлопця. Але що робити, якщо ситуація прямо-таки протилежна, і тобі необхідно не знайти, а «позбавитися» від кавалера? Багато дівчат губляться в такій ситуації і часто погоджуються на відносини, псуючи життя не тільки собі, а й хлопцеві. Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися і не ранити його почуття? Все потрібно розглядати по ситуації, а вони бувають абсолютно різні. ..


Веселі, активні, життєрадісні і волелюбні — основні якості, властиві жінкам, народженим під знаком Близнюків. Непередбачуваність, здатність досягати успіху в будь-якій сфері діяльності дивує оточуючих її людей. Згідно з однією з теорій трактування цього знака зодіаку, вважається, що сузір'я символізує єднання чоловічої і жіночої енергії. Тому у дівчат-близнюків характер суперечливий. Але це не заважає їм підкорювати і розбивати чоловічі..


люди, народжені в період з 22 травня по 21 червня, за знаком зодіаку є близнятами. Основна стихія цього знаку — повітря. Тому для представниць такого знака характерна легкість, товариськість і швидкість у прийнятті рішень. Оптимізм, гарне почуття гумору, ведення активного способу життя такими жінками не можуть не залишитися непоміченими чоловіками. Однак підкорити таких дівчат не так просто. Тому ця стаття дасть відповідь, як проявляє..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.