55 років – грандіозна подія в житті будь-якої сучасної сім'ї. Такий термін досить значний для сучасних сімейних пар. І саме в цей ювілей подружжю потрібно дати можливість відчути себе знову молодятами. Для святкування такої події не існує певних правил чи законів. Тому для кожної конкретної сім'ї можна використовувати традиції, які прийняті в їхньому товаристві. Так як подружжя, які збираються зустріти свій ювілей, люди далеко не молоді,..


Весільні церемонії, що проходять в Індії, зберегли свої давні і особливий колорит. На відміну від шлюбних церемоній інших країн, де вибирати свого супутника життя можуть або чоловіки, або жінки, в Індії вибір подружжя роблять батьки нареченого. Дуже важливе значення має цнотливість. Адже дівчину, яка втратила цноту, не візьмуть в дружини. Таких вважають зіпсованими. Незайману порівнюють з необробленою землею, куди господар (тобто чоловік)..


Не всі закохані мають можливість відзначити весілля з розмахом і шиком. Деякі ж просто не хочуть пишних і дорогих урочистостей. Проте, весілля має запам'ятатися надовго і залишити тільки приємні спогади. Як провести весілля у вузькому колі, як зробити це незвично і заощадити кошти, буде розказано в цій статті. Вибір приміщення для весілля Для початку, звичайно ж, необхідно визначитися з кількістю гостей. Напевно, це будуть лише самі рідні та..


весілля – значуща подія в житті кожної сім'ї, її початок. Тому хочеться, щоб цей день запам'ятався молодятам і гостям надовго. Однак не всі мають у своєму розпорядженні достатніми фінансами, щоб організувати пишне весілля з усіма незмінними атрибутами: тамадою, рестораном і рясним столом. Провести весілля як недорого, так і незабутньо цілком під силу будь-якій парі. Для чого варто лише трохи докласти зусиль і фантазії. Гості та наряд..


Випадково побачений сон може бути передвісником чогось радісного і щасливого, а іноді він попереджає про небезпеку, що насувається. Наприклад, цікаво дізнатися, до чого сниться білий ведмідь. Все сонники по-різному тлумачать такий сон. Білий ведмідь на сонником Міллера Білий ведмідь з даного сонником передрікає майбутній серйозний вибір, від якого буде залежати сімейне життя або кар'єра. Якщо в сновидінні тварина нападає, то наяву..


весілля — одне з найбільш знаменних подій в житті людини. Завжди хочеться, щоб таке свято запам'ятався надовго. Зазвичай для організації весілля сім'ї молодят наймають цілу команду професіоналів, які і роблять банкет. А якщо бюджет вкрай малий? Про те, як організувати весілля самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх, читайте в нашій статті. Коли починати готуватися? Питання про початок підготовки до весілля не варто перед шлюбними..


Часто молодятам здається, що «Самий щасливий день» їх життя – день одруження - проходить на одному диханні. Після дня весілля багато пар їдуть відпочивати, а деякі відразу занурюються в буденність і в життєві будні сімейного життя. Так проходить рік за роком, подружжя кожен раз відзначають річницю весілля, народжують дітей, переживають кризи «молодої сім'ї», Перевіряють цілісність і міцність їх «осередку..


Немає такої дівчини або жінки, яку не цікавить питання заміжжя. З юності вони думають про те, як вони вийдуть заміж і чи будуть вони щасливі в шлюбі. Досить-таки часто багато жіночих посиденьки закінчуються ворожіннями на картах. Однак для отримання правдивого і чіткої відповіді необхідно вміти правильно робити розклад і тлумачити значення карт. У даній статті буде розглянуто ворожіння на шлюб і любов з тлумаченням значень. Ворожіння на картах..


Шикарне застілля з рясними столами, на яких горами лежить солодка, запашна випічка або тихий сільський будиночок, де бабуся неспішно пече великі пиріжки, а може пиріг розміром з дев'ятиповерховий будинок - це все може приснитися уві сні. Що чекати від такого бачення? До чого сняться пироги? Сонники дають різні тлумачення, дуже важливий контекст, в якому вони наснилися. Пиріг уві сні - це ознака привітності, доброзичливості та налагодженого..


З давніх часів в народі прийнято святкувати залізне весілля, а скільки ж це років шлюбу? Такий момент настає через 65 років спільного життя після укладення шлюбу. Відповідно символ такої події – це залізо. Тому що саме залізо символізує міцність і непорушність сімейних уз. Таке знаменна подія в наш час зустрічається дуже рідко. Але побачивши це торжество, можна відразу зрозуміти, що вічна любов на світі існує, адже у скільки років..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.