Для багатьох з нас абсолютно нормально, коли в будинку є домашні вихованці. Хтось обожнює собак, для інших же будинок не так затишний без згорнулася клубочком кішки. Папужки, хом'ячки, та хіба мало у кого які вподобання, для нас вони стають членами сім'ї, за якими потрібно доглядати, лікувати в разі необхідності, і просто любити. І зовсім не дивно, що смерть улюбленого вихованця буквально вибиває з колії його господарів. Особливо трагічно такий..


Ну що ж це за будинок, якщо в ньому немає будинкового ?! Вважається, що в кожній хаті, квартирі, будинку, в загальному, житло людини є домовик, з яким потрібно водити дружбу в інтересах самого ж господаря. Якщо з домовиком відносини хороші, то він послужить вам добру службу: догляне за господарством, допоможе в підтримці миру і спокою в будинку. А тепер давайте поговоримо про те, як подружитися з домовиком. Маги і езотерики запевняють, що..


У наш кризовий час це актуальне питання для багатьох сімей – як і на чому можна заощадити. Варіанти є, і вони реальні. Слідкуйте за витратами, плануйте покупки, купуйте тільки найнеобхідніше. Правильне ведення сімейного бюджету допоможе поліпшити фінансове становище без збільшення доходу. Ці та інші поради щодо економії в нашій статті. Найголовніша порада: купуйте тільки те, що дійсно вам потрібно! Для цього не робіть незапланованих..


Далеко не кожна людина має в будинку достаток, тому ця тема давно обросла легендами і легендами. Наприклад, деякі вважають, що тільки в будинках з достатком зможуть існувати кімнатні рослини. Вважається, що тільки два кімнатних рослини мають властивості притягувати достаток в будинок – толстянка або «грошове дерево» і герань. У даній статті буде розглянуто грошове дерево: прикмети, які з ним пов'язані, дуже цікаві. Знайомство..


Багато хто тримає вдома так зване «доларове дерево», Навіть не замислюючись, що воно може чимось допомогти або нашкодити, а дехто й гадки не має, що на віконці у нього росте таке грошове рослина. З цією рослиною пов'язано багато прикмет і повір'їв, хтось вважає його запорукою жіночого щастя, а хтось – нещастя. Однак назва «доларове дерево» чули всі. Вважається, що якщо в приміщенні стоїть така рослина, то там завжди..


Астрологія, зародилася як наукова дисципліна в Стародавній Індії, сьогодні користується величезною популярністю. І це незважаючи на те, що багато вчених не сприймають її як серйозну науку. Астрологічний вчення тісно пов'язане з наукою про мінералах, дорогоцінне каміння. У спеціальному розділі астрології - астромінералогіі - розподілені дорогоцінні камені по знакам зодіаку &# 9472; Риби, Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези,..


Як навчитися економити гроші на продуктах? найскладніше – виробити кілька стійких звичок. Крім того, це відніме трохи часу. Завжди ходите за продуктами тільки зі списком. Перед тим, як скласти його, сплануйте меню, проведіть ревізію в холодильнику і кухонних шафах, і вирішите, чого саме вам не вистачає. На допомогу вам – спеціальні мобільні додатки. Чи не відступайте від списку ні на йоту. Беріть тільки те, що вам потрібно. Знижка,..


Відомо, що жінку прийнято вважати берегинею сімейного вогнища і порядку в будинку. Та й більшість психологів дотримуються думки, що порядок в квартирі — порядок в голові. З дитинства мати прищеплює дочки любов до чистоти і порядку, іноді і проти її волі. Але з народженням дитини навіть у самій акуратною жінки починає з'являтися безлад в квартирі. Хронічна втома, форс-мажорні обставини змінюють звичну життя. І на цьому етапі починаються..


Час невблаганно. Час не зупиняється. час – наша головна цінність. І хочеться, дуже хочеться, щоб воно бігло повільніше, особливо, коли відбувається щось важливе і цікаве в житті. Але існують справи і події, коли хочеться, навпаки, пересунути стрілки годинника на годину, на два, а то і на день вперед. Одне з таких подій - прибирання будинку. Для більшості жінок це важкий хрест, який треба нести, інакше будинок перетвориться на місце, де..


Бути привабливою жінка хоче завжди, незалежно від свого статусу. Мамі, що годує точно так же хочеться виглядати красиво, як і зірці подіуму. Тим більше, що вона позбулася свого животика, фігура починає приходити в норму. Але під час вагітності жінки не думають про те, що вони будуть носити після пологів, тому з шафи дістаються старі платтячка, халати. А якщо мама злегка розповніла, то в хід йдуть старі сорочки і футболки чоловіка. Але хіба це..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.