Багато сучасні сім'ї не знають, як правильно витрачати гроші, що надходять в сімейний бюджет. Це може здатися дивним, але мільйони сімей щомісяця витрачають тисячі рублів на абсолютно непотрібні речі і виходять за рамки запланованого бюджету. Як раціонально витрачати гроші, читайте нижче. Складання фінансового плану Ще вчора ви були холостим людиною, не обтяженим зобов'язаннями, а вже сьогодні у вас є чоловік (або дружина) і намічену або вже..


Кожна людина повинна мати куточок у своєму житті, який допомагає розслабитися, знайти душевну рівновагу, веде від життєвих проблем. І такий куточок багато хто знаходить в різних захопленнях. Якщо ви ще не маєте будь-яких занять для душі, то ця стаття підкаже, яке хобі можна собі придумати. Найбільш поширені хобі Хобі - це те, що приносить радість, урізноманітнює життя, робить її більш захоплюючою. До його вибору слід підійти відповідально, щоб..


При фантазії та вмінні навіть такі, здавалося б, зовсім непотрібні речі, як кришки від майонезу можуть знайти своє застосування. різноманітні вироби з кришок від майонезу можуть прикрасити ваш будинок і стати оригінальним подарунком. Сьогодні ми будемо говорити про те, як зробити такі вироби своїми руками.  Що можна зробити з кришок? З пластикових кришок можна зробити аплікації, малюнки, листівки та багато іншого. Аплікації з..


Підготовка до весілля – процес клопіткий, але приємний. Звичайно, ви можете звернутися до професіоналів, але якщо ви обмежені в коштах, то багато чого доведеться робити своїми руками. Як зробити весільні прикраси на машину своїми руками? Вибір машин для весільного кортежу Машини краще вибирати чорного, білого або сріблястого кольору. В ідеалі всі машини повинні бути однієї марки, але, як правило, замовляють пару машин, а решта..


Весільне торжество – це, звичайно, важливо, але насправді це лежить на плечах інших людей, а від молодят потрібно тільки вчасно з'явитися. Традиції дотримуються навіть сьогодні, одне з них – викуп. Наречена з подружками придумують конкурси, які потім виконує наречений. правильне прикраса під'їзду на викуп своїми руками Заздалегідь продумайте, як прикрасити під'їзд на весілля, адже весільний викуп повинен бути цікавим. Під'їзди..


Якщо ви плануєте весілля з усією серйозністю, то напевно замислювалися над розсаджуванням гостей. Зазвичай до неї вдаються, коли торжество не вкладається в рамки сімейного застілля або на свято запрошено більше двадцяти чоловік. Традиційно на весіллі виділяють особливі місця для батьків і VIP-гостей, розсаджуючи їх поруч з молодятами. Правильна розсадження дозволяє уникнути конфліктних ситуацій, забезпечуючи кожному гостю комфорт і увагу. ..


Вас запросили на весілля, і ви хочете здивувати нареченого і наречену не тільки хорошим подарунком, але і піднести його в оригінальній упаковці, яку зробите своїми руками. У наш час на весілля прийнято дарувати в основному гроші. Прийнято вважати, що наречений з нареченою самі вирішать, як витратити весільні гроші. Якщо ви запросили гостей на своє весілля, постарайтеся зробити так, щоб процес вручення подарунків був більш урочистим і не..


Наречена, коли затіває провести дівич-вечір напередодні весілля, щоб попрощатися з колишнім життям і незабаром стати законною дружиною, хоче на дівич-вечорі виділятися серед подруг. А що її виділить? Неодмінний атрибут вступу в нове життя – фата нареченої. Сьогодні доведемо вам, що красива фата, зроблена своїми руками, не мрія, а реальність.  Дівич-вечір - хоч і сумне свято, все ж його намагаються зробити веселим. Саме для того, щоб..


Сьогодні ми навчимо вас, як зробити квіти з паперу своїми руками. В даний час велика кількість людей захоплюються різними хобі. Одні плетуть з газетних трубочок, інші використовують для виробів пластикові пляшки, треті клеять шерсть та ін. Давайте розглянемо, як можна зробити паперові квіти своїми руками в домашніх умовах. Починати краще з простих квітів Квіти з паперу, зроблені своїми руками, можна використовувати для прикраси..


Влітку ніяк не можна обійтися без шапочки або панамки. Особливо це важливо для дітей. Існує безліч варіантів, як зв'язати легку шапочку для маленької модниці гачком своїми руками. Майстер-клас в'язання дитячої шапочки Літня шапочка для дівчинки гачком: схема в'язання з бавовняної пряжі. Вам її знадобиться близько 100 г. Спочатку в'яжемо ланцюжок з 4 в.п. і замикаємо їх у кільце. Виконуємо 8 стовпчиків без накиду. З кожного стовпчика потрібно..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.