У світі нез'ясовного і таємничого однією з найсильніших магій є магія рун. Походження та історія виникнення рун невідома і є самою спірною темою серед вчених-істориків. Період виникнення рун вважають від V ст. до н. е. до VIII ст. н. е. Досить довгий час руни використовувалися для ворожіння і магії. Не існує єдиного визначення такого поняття, як  руни. Він означав набагато ширше, ніж твердження, що руни — певні рисочки. На..


Робота – невід'ємна частина життя людей. З її допомогою можна не тільки заробити собі на хліб, але проявити здібності, займатися тим, що вам подобається. Буває так, що людина не обділений розумом і талантом, проте невдачі в роботі постійно переслідують його. Або ж зовсім важко знайти улюблену справу. Впадати у відчай не варто, вихід є завжди. Спробуйте змову на удачу в роботі, досягнення не змусять себе чекати. Правила змови на удачу Такі..


Чи часто людей відвідує удача? Іноді, здається, що вас вона покинула, зате інші купаються в її любові. Однак, це в корені невірна переконання, тому як приманити її можуть усі, варто лише захотіти і використовувати змову на удачу, наслідки якого ви оціните незабаром. Такі змови відносяться до найбільш безневинним, неприємним може бути лише те, що ритуал не подіє. Як працюють змови Найголовніше – продумуйте наслідки змов. Ваша мета і..


Багато хто мріє про хорошу роботу і великий стабільною зарплатою. Однак не всі отримують роботу своєї мрії. Деякі не проходять навіть первинну співбесіду, не кажучи вже про перспективи кар'єрного зростання. Щоб знайти хорошу роботу, змова на удачу, безсумнівно, допоможе вам. Спробуйте, а головне, вірте в везіння. Основні правила проведення обряду Проводьте всі ритуали неодмінно на зростаючу місяць. Адже вона символізує зростання і збільшення..


Лінь притаманна багатьом людям. Вона заважає дістатися до певних висот, домогтися бажаного. Побороти її можна за допомогою сили волі, але іноді такий спосіб не допомагає. У таких випадках ви можете використовувати ефективні змови від ліні. З їх допомогою можна позбавити від ліні себе або іншого людини. Обряд не тільки виганяє її, а й надає нові сили і енергію для майбутніх звершень.  Також такі магічні обряди відмінно знімають пристріт і..


З давніх часів люди цікавилися тим, як досягти бажаного. Людина, свідомо чи ні, але досягає своїх цілей. Тільки різниця в тому, що одні можуть знайти грамотне рішення для реалізації ідей, а інші не розуміють, як знайти правильний вихід з ситуації і досягти мети. Думки матеріальні. І це від нас не залежить. Сила людської думки залежить від того, як ми думаємо, на чому концентруємося і що відчуваємо. Всесвіт всемогутня. Енергія всесвіту може..


Вам не щастить в торгівлі? Начебто і продавець ви ввічливий, і не обважувати, і ціна на товар цілком прийнятна. А не йде до вас покупець і все тут. Значить, пора задуматися про те, як залучити удачу в торгівлі. Кращий час для ритуалу на вдалу торгівлю Обряди для залучення удачі в торгівлі слід проводити в денний період доби. Найкращий час - світанок або полудень. Різні молитви і заклинання для вдалої торгівлі потрібно вимовляти на спадаючу..


Хто не мріє стати успішним і багатим людиною? Ну, якщо не багатим, то хоча б жити в достатку? Часто буває так, що не йдуть до вас гроші, просто не йдуть, що ні задумаєш, все не вдається. А адже ще з давніх часів розроблені різні практики, як залучити удачу і гроші, щоб допомогти в такій ситуації. Міняйте ставлення до грошей Щоб гроші полюбили вас, полюбите і ви гроші. Поважайте навіть маленьку копієчку. Не вживайте фрази, які несуть в собі..


Яким би не був стрімким прогрес, які б досягнення в науці не чинила людина, але так само, як і тисячу років тому, ми не можемо обійтися без такого явища, як удача, везіння. Навіть в наукових досягненнях. Багато хто вірить, що удачу можна злякати, тому шукають методи, як залучити удачу. Способи залучення удачі Способів залучити удачу в різні сфери життя людини безліч. Починаючи від магічних обрядів, аж до різних практик перерозподілу..


Деякі дівчата, зневірившись звернути на себе увагу вподобаного людини, вдаються до допомоги магічних сил. У цій статті розповімо, як приворожити хлопця на відстані. Приворот за допомогою магнітика Для цього потрібно взяти два маленьких металевих предмета і шматочок магнітика. Приступимо до обряду: Зосередьтеся і подумки перенесіть себе на один зі шматочків заліза. На другий шматочок перенесіть образ обранця. З'єднайте магнітиком обидва..

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.