Чому у дівчат ростуть вуса, як їх прибрати в домашніх умовах і в косметичних салонах

27-10-2016, 17:51

Чому у дівчат ростуть вуса? Як їх прибрати? Причини появи волосків над губою у жінок (дівчат) можуть бути різними. Наприклад, у більшості брюнеток це явище закономірно і відхиленням не рахується.

Однак раптова поява рослинності на обличчі може говорити про порушення гормонального фону, про проблему в ендокринній системі. У цьому випадку потрібно перевірити роботу надниркових залоз. При сильному відхиленні можуть вирости вуса над губою, а це вже серйозний косметичний недолік.

Через гормонального збою під час клімактеричного  періоду зростання волосся може посилитися.

Як прибрати вуса у дівчини? Видалити волоски над губою, тим більше при такому на сьогоднішній день різноманітність засобів і методів, не проблема.

Чому у дівчат ростуть вуса

способи видалення

В першу чергу необхідно переконатися в тому, що волосся, які з'явилися над губою – це виключно косметичний недолік. Адже причиною їх появи може бути гормональне порушення, тоді потрібно отримати медичну допомогу у відновленні в організмі рівноваги.

В період лікування можна застосовувати щадний метод видалення волосяного покриву над губою. Немає необхідності використовувати в цьому випадку сильнодіючі препарати, тому що після одужання волосся самі припинять зростання. Для цього підійде освітлення волосків або видалення за допомогою щадних спеціальних засобів.

видалення пінцетом

Схема дуже проста і хвороблива, хоча ефект і хороший, але недовгий. Отже: розпарюють шкіру обличчя, берете пінцет, вищипує по одному волоссячко над губою. З'явиться невелике роздратування. Досить оброблену область протерти тампоном, змоченим в перекису водню, і нанести крем.

воскова депіляція

З домашніх методів існує ще воскова або цукрова депіляція. Дуже ефективна, повторення вимагає тільки через 15 днів, але дуже болюча. Для воскової обробки будуть потрібні спеціальні смужки з воском, які продаються в аптеках. Для цукрової потрібно приготувати липучу суміш з цукру, яка потім болісно збирається з верхньої губи разом з волоссям.

Як знебарвити вусики 

У знебарвленні волосся над губою у дівчат допоможуть як спеціальні косметичні засоби, так і народні методи. З косметики, яка знебарвлює волосся над верхньою губою, більшість жінок (дівчат) використовують фарбу для волосся (освітлюючу). Але потрібно використовувати цей метод обережно, щоб не з'явилося роздратування на шкірі.

До народних засобів відносяться сік лимона і перекис водню. Хоча лимон може сушити шкіру, а перекис не завжди дає бажаний результат. І може спровокувати раннє старіння шкіри.

Потрібно зауважити, що з часом у будь-якого засобу падає ефективність. Це пов'язано з тим, що організм людини після тривалого використання препаратів (косметичних, лікарських) звикає і не дає належного ефекту.

Видалення волосся в салонах

  1. електроепиляция &# 8213; суть заходу в тому, що фахівець пропускає невеликий струм через кожну волосяну цибулину. Процедура хвороблива, але згодом фолікул безповоротно пропадає, і волосся з нього ніколи не з'явиться.
  2. Лазерна епіляція &# 8213; вплив на місце росту волосся лазером. Вплив відбувається також на волосяну цибулину, але безболісно.
  3. Хімічна епіляція &# 8213; на шкіру, де ростуть волоски, наноситься спеціальний склад, який розчиняє волосся. Процедура безболісна, але вимагає кілька відвідувань.
  4. Елос-епіляція &# 8213; дозволяє позбутися навіть від сивих і світлого волосся. Методика гарантує повне руйнування фолікул, а це означає, що ви не зіткнетеся знову з проблемою росту волосся в обробленій зоні через 1,5-2 роки.
  5. Як і в домашніх умовах, в косметологічних салонах використовують воскову епіляцію. Склад воску дещо відрізняється від аптечного, а обробка шкіри не обмежується видаленням волосся. Наносяться спеціальні склади, що запобігають інфікування ранки, роздратування, подальше зростання волосся.

Відео-матеріали по темі статті

Що робити, якщо у жінки виросли вусики:

Кілька способів видалення волосся з особи:

Що не можна робити:

Способи, як жінці позбутися від зайвого волосся на тілі:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.