Цікаві книги для дівчат, які варто прочитати: список найпопулярніших творів

27-10-2016, 17:52

Цікаві книги для дівчат – це, як правило, захоплюючі любовні романи, романтичні детективи, душевні мелодрами з бурею почуттів і емоцій у сюжеті. Саме так було прийнято вважати в суспільстві в будь-який час. Таке твердження не є абсолютно вірним, але більшою мірою дійсно характеризує інтереси молодих панянок щодо літературних творів.

Представниці, зачитує науковою фантастикою, теорією ядерної фізики та різноманітними технічними матеріалами, швидше за все же виключення з правил, ніж буденна норма. Представниць прекрасної статі можна зустріти і на фізико-математичних факультетах НДІ та університетів різних міст по всьому світу.

Але якщо говорити не про вимушене прочитанні того чи іншого матеріалу, як у випадку з навчанням, роботою або розробці власного наукового нововведення, то кожна дівчина схильна до явної романтичності, зайвої сентиментальності, відкритості власних почуттів і їх щирого прояву. Так що ж становить той обов'язковий список книг, які варто прочитати?

Так, важко повірити, але список книг, які повинна прочитати дівчина, все ж існує. Отже, бібліотека справжньої леді складається з наступних літературних творів:

1. «Віднесені вітром» (М. Мітчелл);

2. «Вершник без голови» (М. Рід);

3. «Майстер і Маргарита» (М. Булгаков);

4. «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон» (Р. Бах);

5. «Три товарища» (Е. М. Ремарк);

6. «Джейн Ейр» (Ш. Бронте);

7. «Грозовий перевал» (Е. Бронте);

8. «Гордість та упередження» (Д. Остін).

Існує думка, що саме ці книги формують правильне соціальну поведінку жінки, розвивають вміння бачити і розрізняти риси характеру людей, закладають основні людські цінності в області відносин, взаємної поваги, простий можливості спілкування і відокремлення у власній психології головних і правильно сформульованих пріоритетів.

Списків, що включають в себе літературу саме жіночої тематики, безліч. Існує жоден десяток статей на тему книг, написаних спеціально для жіночої аудиторії, що забезпечують будь-якій дівчині з періоду ранньої молодості формування правильного погляду на питання сім'ї, шлюбу, відносин з чоловіками, наявності грамотного і обгрунтованого власної думки.

Кількість книг у таких переліках варіюється від п'яти до ста п'ятдесяти. Важко однозначно відповісти на питання, яким повинен бути той список літературних видань, який об'єктивно і незалежно буде визнаний найбільш оптимальним для всіх жінок, незалежно від віку, місця проживання, наявності наявних інтересів і т. Д.

         

Кращі книги для одних, часом виявляються абсолютно не цікавими для інших. Насильно прочитана література навряд чи принесе користь для розуму і душі читаючої, а почерпнути інформацію при відсутності інтересу під час читання і зовсім не вдасться.

Тим не менше, час, як найсправедливіший суддя, дозволяє виділити ще кілька книг, які  улюблені прекрасними дамами протягом довгих років. Отже, продовжуємо список творінь:

9. «Війна і мир» (Л. Толстой);

10. «Євгеній Онєгін» (О. Пушкін);

11. «Собор Паризької Богоматері» (В. Гюго);

12. «пані Боварі» (Г. Флобер);

13. «Над прірвою у житі» (Дж. Д. Селінджер);

14. «Лоліта» (В. Набоков).

 

Сучасні дами, на жаль, стурбовані не тільки питанням своєї начитаності. Захоплення на сьогоднішній день різноманітні і дуже різнобічні. І аж ніяк не тільки для молоді.

Яку книгу прочитати, напевно, вирішувати самій дівчині. Є тільки кілька варіантів рекомендованих творів, але не факт, що навіть великі літературні шедеври минулого або сучасності зможуть задовольнити спрагу допитливих наших чарівних сучасниць. Адже, безумовно, навіть класика класиці ворожнечу.

Єдина порада на початку процесу втамування літературного голоду – це не налаштовуватися на очікуваний характер книги заздалегідь, не слухати сторонніх суб'єктивних думок, не підходити до процесу прочитання книги як до елементарної обов'язки.

Сучасні літературні праці часто перетворюються в модні бренди, так не варто сприймати і цінні класичні пам'ятники літератури як неминучу обов'язкову програму самовдосконалення.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.