Як розвинути в собі надздібності: практичні заняття для чарівників

27-10-2016, 17:52

Незважаючи на те, що ми живемо в матеріальному світі, неможливо заперечувати той факт, що крім відчутного і відчутного людиною простору існує і паралельний світ, де не діють звичні закони фізики. Наші предки гостріше відчували зв'язок між двома світами, оскільки їх розуміння речей і явищ не було спочатку матеріалістичним.

Однак і сучасна людина, як було доведено, може дізнатися, як розвинути в собі надздібності, якщо звернеться до духовних практик і східної філософії.

почути себе

Серед всієї маси літератури про те, як знайти надздібності, для досягнення найкращого результату слід вибирати ту, де розповідається про різні духовні практики і методах контролю над власним тілом і свідомістю.

Все-таки під суперздатностями в широкому сенсі розуміється саме можливість досягти просвітленого стану, здатність вловити нечутні іншим сигнали Всесвіту. Кількість способів досягти такого стану досить велике. Це і індійська духовна практика (йога), і відкриття «третього ока», І телекінез (пересування предметів силою думки), і робота з маятником.

Чистота помислів

Щоб розкриття ваших паранормальних здібностей пройшло якомога швидше, необхідно приступати до занять, викинувши з голови всі чорні думки, нікому не заздрити і не бажати зла, не намагатися користуватися відкривається потужним даром на шкоду іншим.

Ваші думки повинні бути світлими, а всі фізичні процеси в тілі &# 9472; гармонійними. В цьому випадку можна не турбуватися про те, як розкрити свій внутрішній енергетичний потенціал, свої надздібності. Згодом все прийде.

Йога як шлях до просвітління

Якщо ви не знаєте, як пробудити свої надздібності, для початку займіться йогою. Ця стародавня індійська практика допоможе знайти упевненість в собі, краще зрозуміти власне тіло.

Перш за все навчитеся медитувати. У процесі медитації людина викидає з голови всі думки, хороші і погані, і вчиться просто спостерігати за навколишніми предметами, розглядати їх без всяких висновків і реакцій на зовнішнє середовище.

Коли ви навчитеся медитувати, спробуйте наступну вправу: сісти прямо, дивитися вперед, в одну точку. Плавно вдихати повітря через ніс і різко видихати через рот. Повторювати від 11 до 25 разів. Така вправа чудово впливає на гортань і одну з основних чакр людського організму &# 9472; Вішудху.

пересування предметів

На питання про те, як розпізнати в себе надздібності, складно відповісти однозначно, проте якщо у вас вийде опанувати телекінезом, то езотеричні здібності у вас, безсумнівно, є.

Щоб навчитися рухати предмети в просторі силою думки потрібно спочатку повністю опанувати медитацією (навчитися концентруватися), а потім вже вчитися рухати предмети. Найлегше з вправ &# 9472; навчитися розкручувати паперовий конус силою думки за допомогою посилається на предмет енергії. При цьому потрібно постійно повторювати: «Моя енергія діє на молекули й атоми речовини, воно поступово руйнується».

Довгі, а головне, щоденні тренування приносять бажаний результат: предмети починають рухатися!

маятник гойдається

Хороший відповідь на питання, чи існують надздібності, дає така звичайна і разом з тим містична річ, як маятник. Цей предмет є грузик на мотузочці, який розгойдується з боку в бік залежно від поставлених йому питань. Питання потрібно ставити в чіткій формі, щоб маятник міг відповісти лише «Так» або «немає».

Цікаво, що практично всі люди після роботи з маятником протягом місяця-двох відкривали в собі в тій чи іншій мірі виражені екстрасенсорні здібності.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.