Як розбагатіти в кризу, що заважає людині стати багатим і успішним

27-10-2016, 17:52

Криза в Росії став уже звичним явищем, ось чому багато настільки звикли, що сприймають його як стимул до дії. Чим гірша ситуація, тим більше прихованих ресурсів людина може відкрити в собі і тим активніше шукає способи розбагатіти. Як розбагатіти в кризу і чи можливо це зробити?

Що заважає розбагатіти?

Насправді люди мають багато можливостей, але скористатися ними можуть тільки одиниці. Відбувається це тому, що більшість не вірять у власні сили, бояться діяти, що заважає людині розбагатіти.

Чи не турбуйтеся через кожної невдачі, інакше вся енергія буде йти даремно. Забудьте про провал і починайте працювати далі, тільки постійні дії приведуть до наміченої мети.

Здійснюйте послідовні і обдумані дії, і тоді ви завжди будете на крок попереду. невдачі – це неодмінна умова на шляху до успіху і багатства.

Розбагатіти людині заважають багато чинників: страх, лінь, відмовки, невпевненість в собі. Виявити свої причини і усуньте їх, а після почніть працювати.  У багатьох людей не вистачає терпіння закінчити розпочату справу, тому вибирайте лише ту сферу, що буде приносити задоволення.

Способи заробітку в кризу

Розбагатіти як під час кризи, так і крім нього можна, тільки вперто працюючи. Гроші не приходять до тих, хто вічно ниє і нічого не робить. Тільки праця і цілеспрямованість допоможуть знайти багатство. Чим же зайнятися під час кризи? Насправді, варіантів маса:

 • Торгівля зі складу. За рахунок низьких цін під час кризи товар буде краще розкуповуватися, а ви заощадите гроші на оренді приміщення і залишитеся у вигоді.
 • Відкрийте інтернет-магазин. Прекрасна можливість економії на рекламі і оренді. Можна об'єднати торгівлю зі складу та через світову мережу. А можна через нього продавати вироби, зроблені своїми руками, при наявності умінь і таланту ви заробите пристойні гроші, практично не виходячи з дому.
 • Створення та просування сайтів. Навіть під час кризи ця галузь завжди розвинена і вимагає нових рішень. Це хороша можливість зайнятися чимось-то по–справжньому захоплюючим і цікавим.
 • Можна зібрати свою команду і будувати або ремонтувати будинки і квартири.
 • Відкрийте автомайстерню прямо в гаражі, а якщо справа піде, то орендуйте приміщення і найміть працівників. Автомобілі ламаються навіть в кризу.
 • Займіться перевезенням пасажирів або вантажів. При наявності автомобіля або газелі, це стане прекрасним шансом заробити.
 • Манікюр на дому – відмінна підробіток для жінок. Навчитися цьому дуже легко, залишається тільки створити собі гарну рекламу: в інтернеті, газетах, через знайомих.

 • Навіть у кризові часи люди будуть стригтися, фарбуватися і укладатися, тому професія перукаря не залишить його без шматка хліба ніколи.
 • Досить прибуткове заняття – організація свят економ-класу. Під час кризи люди намагаються економити на всьому, навіть на урочистостях. Зробити що-щось незвичайне, веселе, але бюджетне під силу будь-якій людині.
 • Розведення домашніх тварин. Така робота підійде не всім, краще займатися цим в заміському або приватному будинку. Заробіток залежить від породи і кількості вихованців.
 • Заробіток на різних біржах, онлайн-покері або ринку цінних паперів підійде ризиковим і рішучим людям. Багато заробляють на такий діяльності великі гроші навіть під час кризи.

Ще можна здавати своє житло в оренду, зайнятися репетиторством, влаштовувати екскурсії по місту, шити вдома або ремонтувати що завгодно. Насправді можливостей маса, виявите в собі талант і почніть займатися улюбленою справою. Не лінуйтеся і не бійтеся, і успіх вам буде забезпечений.

Цікаві відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.