Похмільний синдром: як зняти його, ніж допомогти людині полегшити стан

27-10-2016, 17:52

алкоголізм – серйозне захворювання, яке пов'язане з надмірним вживанням спиртних напоїв. Після виходу з запою немає можливості уникнути похмільного синдрому. Його супроводжують такі симптоми, як сильний головний біль, нудота і блювота, тремтіння рук і ніг, сильна слабкість і багато іншого.

Організм в цьому стані знаходиться в стадії інтоксикації. Він сильно отруєний, його необхідно очистити і зайнятися відновленням основних функцій.

Що таке запій? Як зняти похмільний синдром?

Яку небезпеку приносять запої? Це висока ступінь алкоголізму, залежність від алкоголю, коли людина без сторонньої допомоги не здатний зупинитися і перестати споживати спиртне. Запій припиняється тільки в разі, коли вже немає грошей для його продовження, або людина потрапила в лікарню.

Залежна людина вже з ранку починає вживати спиртні напої, щоб позбутися негативної симптоматики. У зв'язку з цим необхідна присутність людини, який допоможе підказати, як допомогти при похмільного синдрому. Це нелегко, і вдома це можна зробити тільки в тому випадку, коли алкоголік ще контролює себе. Інакше нічого не вийде. Він буде говорити, що це не алкоголізм. І він все припинить будь-якої миті.

На питання, чим лікувати, дадуть відповідь тільки кваліфіковані фахівці. Саме вони можуть призначити необхідне комплексне лікування, застосовуючи потрібні ліки, які допоможуть в очищенні крові від токсичних речовин.

У чому ж небезпека запою? Самою основною є те, що хвора людина не може самостійно відмовитися від прийняття спиртного, не може оцінити всю небезпеку ситуації, в якій знаходиться. І чим довше триває стан запою, тим важче з нього вийти самому.

Хвора людина деградує, період без спиртного стає мінімальним. Виявляються захворювання внутрішніх органів, які спровокувало спиртне. А це небезпечно не тільки для самої людини, але і для його оточення.

Як усунути і чим лікувати інтоксикацію? Лікарями ставляться крапельниці, що сприяють виведенню токсинів. Також ці препарати відновлюють водно-електролітний баланс організму. Вони служать також для розрідження крові, живлять мозок, відновлюючи його діяльність. Також вводять препарати, службовці очищенню крові, які відновлюють функції крові, очищають її від продуктів розпаду токсинів.

Що пити при сильному похмілля? Приймають в великих кількостях вітамін С, він також допомагає в очищенні організму від отруєння, допомагає мозку відновитися. Його вживають не тільки після запою, але і п'ють до застілля, щоб з ранку полегшити стан.

Для полегшення стану після запою і зняття похмільного синдрому, в домашніх умовах можна самому зробити деякі дії. По-перше, прийняти душ. Найкраще контрастний, чергуючи крижану воду з гарячою.

Алкоголь має тенденцію до зневоднення організму, отже, необхідно відновити водний баланс, для чого пити воду багато і часто. Або компоти, в яких багато вітамінів. Вживати продукти, багаті вітаміном С, або сам вітамін, куплений в найближчій аптеці.

Також необхідно вживати свіжі та морожені ягоди, багаті вітамінами – журавлина, смородина і т.д. Починати прийоми їжі необхідно з рідкого – бульйонів, рідких каш, овочевих відварів.

Ніколи, навіть якщо вам дуже погано вранці після застілля, не вживайте спиртне, саме це може привести до запоїв!

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.