Заняття фітнесом в домашніх умовах, відео уроки

27-10-2016, 17:52

Навряд чи можна зустріти сьогодні людини, яка не чула про такий популярний вигляді тренувань, як фітнес.

В основі слова «фітнес» лежить англійська корінь «fit» або «здоров'я», Таким чином, в загальних рисах заняття фітнесом є комплексну методику по оздоровленню організму.

Професіонали в цій сфері допоможуть підібрати індивідуальні навантаження і дієти, визначитися з напрямком або програмою, яких дуже багато, починаючи від силових тренувань, закінчуючи м'яким фітнесом. Також в фітнесі є такі напрямки, як аеробне, танцювальний фітнес.

Слід зазначити, що в результаті занять фітнесом відбувається переміщення на більш якісний рівень життя за рахунок зміцнення здоров'я, досягнення гармонія душі і тіла. Адже йдеться не лише про заняття спортом, а й набуття іншої філософії життя, системи цінностей, ставлення до навколишнього світу і, в першу чергу, до себе. Гармонія внутрішня нерозривно пов'язана з гармонією зовнішньої.

 

фітнес будинку

Популярні заняття фітнесом вдома, коли немає часу або можливості відвідувати фітнес-клуби. Тут на допомогу приходять численні відео-ролики в інтернеті з докладними інструкціями на будь-який смак. Фітнес активно використовується для схуднення, ефективний у боротьбі з в'ялими м'язами, незамінний для створення не тільки красивої фігури, але і гарного настрою, заряду оптимізмом.

До слова сказати, фітнес зародився в США як альтернатива бодібілдингу. Є комплекси вправ і для вагітних.

Однак самостійні заняття вимагають дисциплінованості і сили волі: щоб гарантовано прийти до результату, необхідно чітко усвідомити свою мету і потім скласти програму занять.

Для комфортних тренувань в домашніх умовах підійде вільна площа розміром 2 на 2 метри. На початку занять можна використовувати невеликий стільчик, лавку, гантелі (або замінити їх підручними засобами). Якщо бажання займатися з часом стане доброю звичкою, можна задуматися над придбанням спеціальних тренажерів.

В цьому випадку не завадить похід у фітнес-клуб, щоб мати можливість випробувати тренажер на собі, а також отримати консультацію фахівця.

 

види тренувань

Розрізняють два види тренувань: кардіо і силові. Перші допомагають знизити вагу і тренувати серце, другі – формувати фігуру. Кардиотренировки тренують витривалість організму і сприяють зниженню ваги. Вони, як правило, тривалі й інтенсивні.

Силові тренування є ритмічні заняття з навантаженням (гантелями, м'ячами, обважнювачами і т.д.), що робить навантаження дуже інтенсивною. При захворюваннях серця і судин слід дотримуватися обережності.

починати варто  з невеликого навантаження, поступово переходячи від простих вправ до більш складним. Важливо перед тренуванням виконувати розминку, завершувати тренування розтяжкою. І, звичайно, не варто забувати про правильне і здорове харчування, що особливо актуально при схудненні.

 

Клуб Алекс Фітнес в Кудрово

При бажанні отримати максимальний ефект від занять фітнесом доцільно відвідувати фітнес-клуб з професійними тренерами.

Одним з таких клубів є фітнес-клуб Алекс Фітнес («Alex Fitness») В Кудрово, який примітний тим, що розташований в окремому двоповерховому будинку.

Працює клуб як в буденні дні, так і в вихідні, з ранку до пізнього вечора. Розклад занять в Алекс Фітнес Кудрово можна дізнатися в самому фітнес-клубі, або в інтернеті.

Наявність клубної картки дозволяє відвідувати тренажерний зал з різним обладнанням, просторий басейн, кардиозоне, зону боксування, фінську сауну. Тут же є можливість займатися  тріатлоном.

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.