Зарядка з Ляйсан Утяшева для схуднення: спеціальні вправи

27-10-2016, 17:52

Прагнення виглядати стрункою і красивою завжди заслуговує на повагу. Але деколи дуже важко встояти перед спокусами у вигляді солодощів і звичайну лінь. Обіцянки почати займатися з понеділка або завтрашнього дня старі, як світ. І читачки починають розуміти, що потрібен авторитетний тренер, навіть при відсутності фінансів.

В інтернеті настільки багато відеоподборок домашніх зарядок, що часом важко зрозуміти, яку варто виконувати, а яку ні. Зарядка з Ляйсан Утяшева допоможе подолати лінь і грамотно направить вас  на виконання вправ.

Деякі знають, що Ляйсан Утяшева є дружиною відомого гумориста Павла Волі і матір'ю двох дітей. Інші знайомі зі знаменитістю завдяки передачі «танці» на ТНТ. Але мало хто знає, що ця жінка є переможницею Кубка світу з художньої гімнастики.

У російському серіалі «чемпіонки» головна героїня мріяла розгадати секрет успіху Ляйсан, щоб перемогти на змаганнях. Чемпіонка грала саму себе в цьому серіалі. Ця цілеспрямована жінка знає, наскільки важко повернутися в форму після пологів. Ляйсан розробила комплекс вправ для схуднення, щоб допомогти молодим мамам повернутися в форму.

 

Зарядка з Ляйсан Утяшева

Для досягнення необхідного результату Ляйсан Утяшева радить виконувати такі рекомендації:

 • не навантажувати організм понад норму;
 • приділяти виконанню вправ не більше, ніж 10–15 хвилин в день;
 • правильно харчуватися;
 • позбавитися від шкідливих звичок;
 • вести активний спосіб життя;
 • полюбити себе, не критикувати і радіти навіть маленьким перемогам. 

Перед початком занять необхідна розминка, інакше виконання вправ не зробить потрібного ефекту. Тривалість розминки повинна скласти не більше трьох хвилин. Під час розминки потрібно бігати, стрибати, робити махи руками і ногами.

Також перед заняттям бажано підготувати тіло. Припустимо намазати антицелюлітний або інший крем для схуднення на проблемні місця. Використання обгортання теж посприяє посиленню ефекту.

Ранкова зарядка із зіркою складається з комплексу вправ, спрямованих на зміцнення, розслаблення різних груп м'язів, розтяжку. Тривалість заняття складає від дванадцяти до п'ятнадцяти хвилин. Особлива увага приділяється в комплексі таких частин тіла, як прес, сідниці, ноги, спина. Кожен видеоурок в обов'язковому порядку коментується з метою зниження ризику неправильного виконання вправи.

Деякі спортивні завдання є досить складними і важко здійснюваними, особливо вправи під назвою «Утяшевская» і «метелик». Повторити ці вправи вдавалося не багатьом.

Для виконання вправи «Утяшевская» необхідно:

 1. Випрямити спину.
 2. Сидячи на підлозі зігнути одну ногу.
 3. Правою рукою взяти іншу ногу.
 4. Спробувати дотягнутися гомілкою до вуха.
 5. Прислухатися до своїх відчуттів.
 6. Поміняти сторону.

Для виконання вправи «метелик» важливо: 

 1. Сісти на підлогу з прямою спиною.
 2. Обхопити ступні долонями.
 3. Лівою рукою взяти праве коліно.
 4. Правою рукою схопитися міцно за стегно.
 5. Втягнути живіт.
 6. Через 10 секунд поміняти положення на протилежне.
 7. Виконувати по 3 підходи на кожну сторону.

Решта вправи посильні для організму: присідання, ножиці, скручування, розтяжки цілком доступні для звичайної неспортивної жінки.

Як робити присідання

 • Виконувати три підходи по 20 разів.
 • Чи не згинати спину занадто сильно.
 • Втягувати живіт.
 • Чи не присідати занадто низько, щоб не завдати шкоди суглобам.

Таким чином, гімнастика з Ляйсан Утяшева - один з допоміжних комплексів закріплюють вправ. Виконуючи ці нескладні вправи щодня, тренуючи свою силу волі, правильно харчуючись, ви позбудетеся від зайвих кілограмів досить швидко і струнка фігура вам гарантована.

Відео-тренування з Ляйсан Утяшева

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.