Зарядка з Анітою Луценко: вправи популярного комплексу ранкової гімнастики

27-10-2016, 17:52

Практично будь-яка жінка знає, що можна позбутися зайвої ваги в домашніх умовах за допомогою зарядки. У дитячих садках малюки обов'язково займаються різними фізичними вправами. Але в дорослому житті через роботу, сидячого способу життя, власну лінь доводиться забути все, чого старанно привчали змалку.

Однак бажання викликати захоплені погляди рано чи пізно виникне у жінки, і тоді доведеться вибрати відповідний комплекс вправ. Всесвітня павутина містить величезну кількість відеоподборок ранкових зарядок з різними ведучими. У цій статті читач відкриє для себе вправи від Аніти Луценко.

Відомості про Аніті Луценко

Багатьох жінок цікавить особистість і професіоналізм навіть віртуального тренера. Аніта Луценко є чемпіонкою України зі спортивної аеробіки. Спортсменка також удостоєна нагород і з фітнесу.

Аніта Луценко має спеціальне спортивне освіту, отриману в Національному університеті України зі спеціалізацією по фітнесу. У дитинстві дівчина займалася гімнастикою, яка сприяла її спортивній кар'єрі. Теоретичні та практичні знання вже викликають довіру до особистості тренера.

Аніта Луценко відома в світі телебачення на українському каналі СТБ в якості ведучої програми «Зважені та щасливі». У цій програмі Аніта допомагає людям, що страждають від надмірної ваги, назавжди його позбутися. Грамотно розроблений комплекс вправ допоміг учасникам програми при виконанні всіх рекомендацій тренера.

Зарядка з Анітою Луценко підійде будь-якій людині, що раніше не займався спортом. Основні рекомендації по всіх вправ взяті зі спеціалізованих підручників з фітнесу, тому при правильному виконанні всіх вправ практично неможливо отримати травму.

 

Комплекс вправ від Аніти Луценко

Зарядка з ранку допомагає виробити звичку виконання спеціальних вправ, спрямованих на втрату зайвої ваги в домашніх умовах. До того ж систематичне виконання вправ допомагає морально підготуватися до дотримання дієт, формуючи силу волі. Домогосподаркам і мамам в декреті корисно виконувати вправи, виробляючи позитивне ставлення до фізичних навантажень у дитини.

Ранкова гімнастіканеобходіма і для розігріву м'язів, щоб уникнути побутових травм.

Основним питанням, яке хвилює читачок, чи достатньо для схуднення виконувати тільки комплекс вправ від Аніти Луценко або потрібні додаткові навантаження. Однозначної відповіді на це питання не існує, на увазі вплив на організм жінки таких факторів, як раціон харчування, наявність рухової активності.

Спочатку для людини, що не має спортивної підготовки, однієї зарядки достатньо. Пізніше тіло звикне до навантажень, і тоді доведеться поступово включати в програму зарядки нові вправи.

Тривалість вправ від Аніти Луценко триває не більше, ніж п'ять хвилин. Але для досягнення результату необхідно послідовно збільшувати тривалість вправ до півгодини. Не рекомендується продовжувати до години вправи без відповідного рівня підготовки. Вкрай обережно слід поставитися до виконання вправ з аеробіки.

Комплекс вправ від Аніти Луценко включають в себе розминку, присідання, віджимання, нахили, стійку в положенні «планка». Ретельне виконання зарядки сприяє підвищенню обміну речовин в організмі.

Вправи досить прості і більше нагадують уроки фізкультури в школі. Перед виконанням вправ необхідно почати з розминки. Ознайомитися з цими вправами можна в відеоподборку внизу статті.

Таким чином, заняття з Анітою Луценко допоможуть позбутися від зайвої ваги в ненав'язливій формі. Необхідно просто регулярно займатися і чітко слідувати інструкціям, і все обов'язково вийде.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.