Як правильно займатися фітнесом, яким має бути правильне спортивне харчування

27-10-2016, 17:51

Давайте сьогодні поговоримо про те, як правильно займатися фітнесом дівчатам, щоб поліпшити зовнішній вигляд свого тіла, щоб завжди воно виглядало спортивним і привабливим. Взагалі на сьогоднішній день самим потужним інструментом для поліпшення фігури є силові тренування, які разом з правильним харчуванням дають приголомшливий ефект. 

Так, існують інші варіанти роботи над тілом: йога, пілатес, аеробіка, танці і т.д. Дійсно, вони здатні спалити зайві кілограми підшкірного жиру, але зате вони не можуть вашу фігуру змінити радикально. А з іншого боку, якщо серйозно займатися такими видами спорту як фітнес бікіні або бодіфітнес, можна отримати такий неприємний аспект як перекаченние м'язова маса. 

Як потрібно займатися фітнесом, щоб прибрати зайвий жир, накачати необхідні м'язи тіла, поліпшити їх тонус і при цьому залишитися жіночною? Цього можна домогтися, тільки підходячи комплексно до тренінгу. Якщо ви помітили, що певна м'яз або м'язова група стала більш вираженою ніж вам це необхідно, відразу потрібно для даної групи м'язів зменшити робочі ваги. 

Який обсяг м'язів накачати необхідно для вас - вирішувати тільки вам самим.

Як правильно займатися фітнесом

Заняття з тренером

Безумовно, якщо у вас немає досвіду тренувань, якщо ви в цій справі новачок, тоді краще спочатку скористатися послугами тренера. Так як саме тренер допоможе дати правильний старт змінам в тілі, причому змін в кращу сторону. Також дуже важливо завести тренувальний щоденник, в якому будуть фіксуватися робочі ваги, кількість повторень, час тренувань, параметри тіла. 

Як правильно займатися фітнесом

Ведення тренувального щоденника

Багато хто недооцінює важливість вести тренувальний щоденник. Давайте розглянемо на конкретному прикладі наскільки це необхідно. Наприклад, дівчина акцентовано тренує свої сідничні м'язи, щоб збільшити їх обсяг. Для цього тренер розробив тренувальну програму, яка має на увазі за три місяці збільшення силових навантажень на дані м'язи.

Але ж ваш тренер не може утримати в голові кількість підходів, робоча вага вправи, яке ви виконуєте. Також і ви можете забути з якою вагою працювали на минулому тренуванні, а ось наявність тренувального журналу, де всі робочі ваги і повторення фіксуються, може допомогти в тому, щоб дотримуватися поставленого тренувального плану. 

Спортивне харчування

Ви повинні раз і на завжди запам'ятати, що для того, щоб ефективно схуднути, потрібно харчуватися багато разів в день, але порції при цьому повинні бути невеликі. У вашому раціоні в обов'язковому порядку мають бути присутніми свіжі овочі та фрукти. Виключіть їжу швидкого приготування.

Вам також потрібно запам'ятати, що велика кількість білка допоможе швидше наростити м'язову масу. 

Не купуйте стероїди і жіросжігателі. Позбутися від зайвої ваги може будь-яка людина самостійно. Завжди слухайте свій організм. Перше, що необхідно зробити, це побороти свою лінь. Необхідно розуміти, що людина – це істота з волею і свідомістю. Прийміть для себе рішення і йдіть до своєї мети.

Скільки треба займатися в тренажерному залі

Ми завжди рекомендуємо починати з 1 години. Якщо ви новачок в цій справі, то найголовніше це не перенапружуватися. Пам'ятайте про це. Слідкуйте за своїм станом. Пийте воду в невеликих кількостях. Одним словом, слухайте свій внутрішній голос.

Почали займатися в тренажерному залі зовсім недавно і поки не бачите результатів? Таке буває, але не варто впадати у відчай, не форсує події, скоро ви побачите результат, яким можна буде похвалитися.

Красива фігура і підтягнуте тіло – це прикраса будь-якої людини. Важливо пам'ятати, що перші результати можуть з'явитися тільки після 14 днів занять. Не варто засмучуватися, наберіться терпіння.

Відео як правильно займатися фітнесом

На цьому відео вам детально розкажуть, як займатися в тренажерному залі:

Тренування для схуднення:

Найголовніше - як себе змусити займатися спортом:

Як займатися вдома:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.