5 вправ тибетських ченців: ритуальний омолоджуючий комплекс асан для хребта

27-10-2016, 17:52

Жити більше ста років для тибетських ченців зовсім не в дивину, а в порядку речей. Однак, вони прекрасно розуміли, що харчуючись, чим попало, багато чого не наживеш, тому в стінах тибетських обителей були придумані 5 вправ тибетських ченців, нині відомих по всьому світу, як одні з найбільш дієвих в питанні одужання, підтримки себе у формі і навіть схуднення .

5 перлин Тибету гімнастики

П'ять ритуальних вправ тибетських ченців рекомендується робити з ранку, як зарядку. Eсли раніше ви ніколи не займалися подібними комплексами, то кожну вправу повторювати 3-4 рази, не більше. Через тиждень - навантаження можна буде збільшити поступово до 21-і повторення.

 1. Початкова стійка: ноги на ширині плечей, руки в сторони паралельно підлозі. Виконуйте обертання тулубом, до відчуття легкого запаморочення. Повторюйте 3 рази;
 2. Початкова стійка: лежачи на килимку, руки вздовж тулуба долонями вниз. Підніміть голову до грудей, потім, глибоко вдихнувши, підніміть ноги, не відриваючи стегон. Все ваше тіло повинно утворити прямий кут. Повільно поверніться в первинне положення. Повторіть 3 рази;
 3. Початкова стійка: стоячи на колінах, руки на стегнах. Міцно розмістіть руки, нахиліть підборіддя до грудей і різко відкиньте його назад, глибоко вдихнувши і прогинаючись в діафрагмі. На видиху поверніться у вихідне положення. Повторюйте 3 рази;
 4. Початкова стійка: сидячи на килимку, ноги витягнуті, ступні на ширині плечей, долоні з боків від стегон, пальці спрямовані в бік ніг. Нахиліть голову до грудей, потім, різко відкиньте назад, вдихніть і підніміть тулуб, спираючись на долоні і ступні. Все ваше тіло повинно утворити прямокутник. На видиху опуститеся в початкову стійку, повторюйте 3 рази;
 5. Початкова стійка: лежачи, вага розподілений на ступнях і долонях, вони спрямовані вперед, коліна і стегна не стосуються статі, торс прогинається назад, голова відкинута. Глибоко вдихніть і підніміть таз вище, спираючись на ступні, руки витягайте вперед. З видихом поверніться в початкове положення. Повторюйте 3 рази.

Весь комплекс вправ у новачка займає не більше 10-ти хвилин, тому його дуже зручно робити вранці. Перший тиждень намагайтеся не пропускати заняття, виконуйте всі вправи справно, повторюючи по три рази. Через приблизно тиждень — дві ви відчуєте, що здатні на більшу кількість повторів.

Варто зазначити, що цей комплекс задуманий, як вправи для хребта і м'язів спини, тому якщо ви відчуєте якийсь дискомфорт під час виконання (дивні болі, ломка суглобів), то не робіть різких рухів, переходите в початкова стійку повільно, дихаючи на повні груди .

У будь-якому випадку дихайте спокійно, вдих плавно перетікає в видих, якщо відчуваєте, що вам дуже важко виконати всі вправи підряд, то влаштовуйте собі трохи відпочити, лежачи на спині. Не варто перевантажувати своє тіло.

Варто зауважити, що омолоджуючі вправи ченців з Тибету не будуть настільки дієві, якщо виконувати тільки їх і більше не на чому не робити акценту. Обов'язково варто скласти собі здорове різноманітне меню, спати не менше 8-ми годин, але не більше 10-ти. Причому монахи витрачають в день тільки 1000 ккал, а адже це в два рази менше, ніж норма добового харчування дорослої жінки, і в три рази — дорослого чоловіка.

Не займайтеся короткими перекушуваннями, все ваше харчування повинне бути розподілено як сніданок, обід і вечерю. На сніданок обов'язково повинні бути злаки, на обід овочі, а на вечерю, щось легке разом з фруктами. Тибетські ченці не їдять м'ясо або рибу, навіть молочні продукти і яйця на їхньому столі бувають не так часто.

Відео уроки

<script type="text/javascript">document.write('Дорогой читатель, пожалуйста, оцени труд авторов статьи и НАЖМИ кнопку социальной сети, в которой ты зарегистрирован, поделись этой статьей в социальной сети (ведь это совсем несложно, правда?), и стань участником ежедневного розыгрыша 500 рублей на мобильный телефон! Заранее спасибо.')
<script type="text/javascript" src="/share42/share42.js"> <script type="text/javascript" src="http://vk.com/js/api/share.js?85" charset="windows-1251">
 • Зарядка з Ляйсан Утяшева

  Комплекс ранкових вправ для розминки від Ляйсан Утяшева

 • Зарядка з Анітою Луценко

  Комплкса вправ для ранкової зарядки від відомого фітнес-тренера

 • Тренування Дуейна Джонсона

  Комплекс тренувань і система харчування Дуейна Джонсона

 • Комплекс вправ для преса

  Комплекс вправ для преса
  Вправи для красивого преса


  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');
  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');

  Коментарі:

  Залишити коментар

  <script src="https://www.google.com/recaptcha/api.js?hl=ru" async defer>
  2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.