Індійська астрологія: знаки зодіаку і сумісність з ведичної зодіаку

27-10-2016, 17:52

У сучасному світі гороскопи стали дуже популярними. Кожен хоче знати, що приготувала йому доля сьогодні, завтра, через рік і не тільки. Спробуємо дізнатися тонкощі свого характеру і оточуючих.

Всупереч запереченню скептиків, астрологічні прогнози досить точно збуваються. Найчастіше передбачення астролога багатьом допомагають в складних ситуаціях знайти вихід з глухого кута.

Деяким астрологічні прогнози допомагають знайти супутника життя. А любовні гороскопи добре складають в Індії.

Індійська астрологія налічує не одне тисячоліття і ґрунтується на ведичній культурі. Вона містить два види гороскопу - Сонячний і Місячний. перший – це всім відомі 12 зодіакальних сузір'їв, а другий – Джйотіша - не так відомий, як перший. Досить часто індійський гороскоп відносять до гороскопів любові, тому що він докладно описує совместімостьзнаков.

Основною відмінністю ведичної астрології від західної є «нерухомість» зодіаку. Так, західна астрологія використовує «рухливий» зодіак, що дає навіть різні дати початку відліку гороскопів.

Так, ведичний зодіак починається 13 квітня, а західний 20 березня. Початок відліку дає зодіакальний знак Овна.

В Індії астрологія є офіційною наукою, і складають гороскопи, ґрунтуючись на стародавніх астрологічних манускриптах. На початку 2000-х років астрологія навіть стала предметом політичної суперечки між представниками релігії і науки. Всі ці факти говорять про те, що астрологія дає досить високу точність виконання прогнозів.

В індійському гороскопі джйотіша 27 знаків зодіаку. Тут враховуються положення на небозводі як Сонця, так і Місяця по відношенню до сузір'їв.

Планети, що вивчаються індійської астрологією, називаються «накшара», Що означає місячні будинку. За кожним закріплено певний тварина – тотем. Він грає роль провідника світу в перевтіленні.

Так, використовується 13 пар тварин (самка і самець), і тільки один «мангуст» не має пари. У список використовуваних тварин входять кінь і кінь, бик і корова, слон і слониха, баран і вівця, кіт і кішка, змія і змій, лев і левиця, мавпа і її самець, олень і його самка, щур і її самець, буйвол і його самка, олень і олениха, тигр і тигриця.

Зодіакальний круг починається в середині квітня, і за точку відліку береться 13 квітня. В середньому, один цикл для зодіаку займає 13 днів.

Кожен знак зодіаку має відповідну планету, талісман та число. Міститься інформація з описом характеру людини, до якого належить певний знак, а також наскільки сумісні між собою окремо взяті тотеми.

В Індії шлюб вважається духовним союзом двох людей. Тут шлюб найкращий, ніж безшлюбність або аскетизм. І розрахунок астрологічної карти є необхідним атрибутом предсвадебной церемонії. Якщо астролог ставить сприятливий прогноз для шлюбного союзу, то весільна церемонія набирає обертів.

Також гороскопи складаються не тільки для шлюбних союзів, але і для окремо взятих людей, предметів і подій.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.