Жінка змія: особливості характеру, їхнє ставлення до колег і до улюблених чоловікам

27-10-2016, 17:52

У християнському світі змія вважається поганим істотою. Саме Змій-спокусник напоумив Єву переконати Адама спробувати заборонений плід, і тому вони змушені були покинути Рай. Однак східні країни вважають змію символом мудрості. У деяких країнах перед змією схилялися як перед божеством.

Єгипетська цариця Клеопатра не дарма вибрала смерть від змії. Багатьох єгипетських богинь зображували з цим гадів. Найкращим компліментом з вуст японця вважається порівняння жінки зі змією.

І в східному гороскопі серед тварин, що відповідають кожному році, обов'язкова присутність змії. У цій статті буде надана найбільш повна характеристика, що відображає особливості дівчат-змій.

Характеристика жінки-змії

В цій  частини статті читачеві надасться повна характеристика жінки в рік змії. Народилися в цей рік можуть вважати себе щасливицями. Такі дівчата є власницями колосальної інтуїції, яка ніколи їх не підводить. Народжена в рік змії жінка протягом усього життя більше довіряє своїм відчуттям і емоціям, ніж доводам розуму і фактами. Вважається, що більшість таких жінок мають здатності до гіпнозу.

Дівчина-змія любить приймати всі рішення виважено і оперативно. Їй відмінно підійде такий рід діяльності, який надасть їй повну свободу дій. Щоб життя у такої дівчини вдало склалася, їй важливо вибрати улюблену справу, в якому вона зможе розкрити свій потенціал.

Народилися в цей рік будуть завжди прагнути досягти успіху і визнання. Провал для них буде страшною трагедією.

Категорично не підійде самостійне ведення бізнесу для народженої в рік змії, тому що така дівчина обережна і недовірлива. Вона ніколи не піде на ризик. Якби не лінь, то жінка-змія могла досягти успіху в багатьох сферах діяльності.

Бажання надати допомогу оточуючим може стати нав'язливою ідеєю для леді-змії, як у відомому оповіданні про Демьянову юшку. Тому перед тим, як попросити у такої дівчини допомогу, краще зважити всі за і проти такого вчинку.

Жінка-змія завжди приваблива і вміло користується своїми чарами. Вишуканий стиль в одязі, тяга до аксесуарів найбільш характерні для представниці цього року східного гороскопу. Іноді кажуть, що такі леді занадто люблять розкіш і гроші.

У любовних справах такі дівчата вважають за краще самостійно вибирати собі партнера. Дівчата-змії намагаються в чоловіки собі вибрати самодостатніх, незалежних і сильних чоловіків, здатних забезпечити фінансами сім'ю. Але в стосунках така дама проявляє нетерпимість до своєї другої половини і здатна замучити його ревнощами, навіть якщо почуття до нього втратила.

У сімейному житті така жінка здатна проявити терплячість. Любов і взаєморозуміння, а також поява нового члена сім'ї здатні змінити в кращу сторону таку прекрасну даму. Жінки-змії ставлять сім'ю на перше місце у своєму житті, намагаючись уберегти своїх близьких від неприємностей. Одружившись на жінці-Змії, чоловік отримає приблизну дружину і відмінну господиню.

Через замкнутості характеру таким леді досить складно знайти друзів, тому з нею залишаються тільки найвірніші. Вроджене почуття гумору здатне викликати захоплення у оточуючих.

Народжені в рік Змії воліють самотність галасливим компаніям. Основний темперамент, характерний для змій по Східним гороскопом, — холерик. Однак нікому не варто ображати жінок-Змій, інакше кривдник пошкодує про це.

Таким чином, тим жінкам, яким пощастило народитися в рік Змії, можна пишатися особливим шармом, мудрістю і інтуїцією, подарованої цим знаком.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.