Знак зодіаку близнюки: сумісність для чоловіка і жінки

27-10-2016, 17:52

Чому деякі пари можуть прожити разом все життя душа в душу, а інші розходяться через нетривалий час? Звичайно, багато різних причин, однак є знаки зодіаку, які несумісні один з одним, і такий союз заздалегідь приречений.

Як і у всіх правилах, виключення можуть бути і тут, але краще підстрахуватися і не заводити сім'ю з людиною, який зовсім не підходить вам. У даній статті розглянуто знак зодіаку Близнюки, сумісність його з іншими знаками.

Почати слід з того, що Близнюки – повітряний знак, а значить, сумісний з іншими знаками цієї стихії: Водолій і Терези. Однак слід врахувати, що в союзі з Водолієм обов'язково будуть бурі і шторми, і навіть якщо шлюб буде довгим і міцним, спокійним його ніяк не можна назвати. З Терезами можливо більш мирне існування, точно так же, як і союз «близнюки-близнюки».

Близнюки – найніжніший знак, але самий вітряний і непостійний. Вони вічно в пошуках свого ідеалу, принца або принцеси. Часто створюють собі драму в житті і вибирають роль вічної жертви на порожньому місці, в той же час притягаючи протилежну стать своєю чарівністю і користуючись великою популярністю.

Іноді зовні сім'я з Близнюком здається зразковою, де все стабільно і спокійно, але на ділі це зовсім не так. Близнюки вміють викликати ревнощі і роблять це витончено. Це ті люди, які «роблять з мухи слона».

Тепер розглянемо сумісність зі знаками землі. Тельці, Діви і Козероги не зможуть бути щасливі з Близнюками довгий час, тому що гратимуть в цьому союзі лише другорядну роль. Та й Близнюк не зможе довго перебувати разом з цими домосідами, спокійними і сімейними, занудьгує і почне шукати когось, хто розвіє його нудьгу.

Роман Близнюка з вогненним знаком буде дуже пристрасним, але навряд чи довгим, тому що обидва через нетривалий час почнуть поглядати на сторону. Вони занадто люблять ризик і сильні відчуття, тому не зможуть утримати себе в руках в ті моменти, коли не знаходяться поруч.

Шанси на більш-менш тривалу зв'язок з Близнюками з вогненних знаків є тільки у Стрільця. Їм може бути цікаво разом, якщо вони будуть закривати очі на ветренность один одного.

З водяними знаками у Близнюків є всі шанси прожити разом досить довго при належній терпимості перших. Раки, Скорпіони і Риби надто чутливі до двоїстої натурою Близнюків, і це може сильно поранити їх. А Близнюки витягнуть з цього лише свою вигоду, розписуючи у фарбах, вони знову виставляють саме себе в ролі потерпілої сторони, очорнити свого колишнього партнера в очах знайомих.

Найкращий варіант союзу, все-таки, у Близнюка лише з представником свого знака. Вони інтуїтивно відчувають один одного і вчасно перехоплюють усі спроби сходити «ліворуч». Удвох їм буде цікаво і не нудно.

Все вищеописане, звичайно, узагальнено, проте неважливо в даному випадку, який знак – чоловік, а якийсь – жінка, результат буде один. Сумісні знаки зодіаку не залежать від статі.

Звичайно, багато що залежить і від характеру, виховання Близнюків, і якщо його / її виховували в строгості порядні батьки, заклавши правильні життєві принципи і погляди на сім'ю, то, в принципі, у Близнюків з'являється більше шансів знайти кохання на все життя, відчуваючи себе щасливим і не прагнучи до постійних змін партнера.

А ще є шанс на довгий і щасливий шлюб у Близнюків з людиною, який буде близький до його ідеалу і дуже терплячим і не ревнивим.

Пам'ятайте, що ви завжди зможете змінити свою долю правильним ставленням до свого партнера, взаємною повагою і вмінням домовлятися, спокійно переживати всі кризи у відносинах, враховуючи не тільки свої інтереси, і дотримуючись гідність в будь-якій ситуації. І тоді саме ваша сім'я може стати тим рідкісним винятком з усіх гороскопів і їх правил!

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.