Земні знаки зодіаку, їх характеристика, сумісність

27-10-2016, 17:52

Характер людини можна дізнатися по його гороскопу, для цього необхідна дата його народження – з її допомогою визначається знак зодіаку і, отже, стихія. Хоч знаків цілих 12, стихій всього 4: є водні, повітряні, вогняні і земні знаки.

Виходить, що знаки однієї стихії можуть володіти схожими рисами. Це не означає, що люди однієї стихії або одного знака однакові, це означає, що за деякими ознаками вони потрапляють в одну групу. Наприклад, сумісність найчастіше розраховується саме за стихіями, а не по конкретним знакам.

Земні знаки зодіаку – це козерог, тілець, діва. Загальна для них: хазяйновитість, охайність, велика любов до порядку, для них дуже важлива сім'я, схильність до самоаналізу і самокопання. Вони дуже наполегливі в досягненні цілей, не лінуються, не зупиняються на півдорозі, але їх проблема в тому, що часто не можуть відмовити в проханні, тому на роботі стають тими, на кого звалюють всю «чорну» роботу.

Великі активісти, займаються творчістю, працюють зі значною кількістю людей. Для них важливіше за все внутрішній особистий ріст, саморозвиток, пізнання. Все життя такі люди чогось вчаться, у них багато інтересів і захоплень, але завжди є щось, чого вони віддають всього себе повністю, якась пристрасть, іноді навіть бзік.

Можуть працювати: вчителем, викладачем по вокалу / малювання / танців, менеджером-керівником, секретарем, взагалі на будь-якій посаді, що має на увазі спілкування з людьми. Люблять дітей, вірні дружини і люблячі батьки, в дитинстві часто багато часу приділяють молодшим брата чи сестри, і тому стають для молодших як би «другою мамою», Значущим авторитетом.

Найкраще люди земної стихії сумісні з водяними знаками, якщо говорити про сім'ю – то це повна гармонія, спільні захоплення і довгі душевні розмови, якщо друзі – то вірні один одному, готові не тільки підтримати, але і виручити, навіть найвищої для себе ціною.

З вогненними буде дуже складно, тому що останні «сядуть на шию» і будуть тільки командувати. Можливі деякі конфлікти і нерозуміння з повітряними знаками зодіаку, але, в цілому, це буде гармонійна пара: неважливо, друзів або подружжя.

Розберемо окремо кожен з знаків зодіаку стихії землі.
Козеріг. Це дуже надійна людина, яка буквально чолом пробиває всі перепони на шляху до щастя своїх близьких. Прагне зробити щасливими всіх в своїй сім'ї, часто забуваючи про себе. Все життя у нього проходить в боротьбі. В т.ч. в боротьбі з самим собою.

Не любить показувати свої почуття і емоції, розкривати перед кимось душу. Це дуже стійкі люди, сильні, часто переживають багато аварій за своє життя, при цьому ніщо їх не зламає. Всього домагаються своєю працею.

Діва. Це самий творчий земний знак. Можуть одночасно займатися різними видами творчості, і в кожному добитися великих успіхів, можливо, що будуть займатися викладанням танців або малювання.

З чоловіків цього знаку виходять відмінні керівники, які можуть самостійно налагодити свій бізнес. жінки – скромні, хоча і різнобічні, господарські, намагаються скрізь встигнути. Це громадські діячі, які вміють зібрати свою команду. Ні для кого не секрет, що всі діви – чистюлі, люблять порядок, як і всі земні знаки, але у них це справжній «пунктик».

Телець. Ці люди все «в собі», У них буває досить важка доля, але труднощі загартовують їх, іноді кілька озлобляют. Тельці домашні, люблять затишок домашнього вогнища, важкі на підйом.

На вигляд це життєрадісні люди, але якщо дізнатися тільця глибше, то можна зрозуміти, що тілець вміє пам'ятати образи і страшний в гніві. Можуть займати керівні, але непомітні посади. Заступник директора, наприклад. Тельці дуже витривалі і володіють великим терпінням.

Все про земних знаках в відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.