Жінка-скорпіон: характер і талісмани, сумісність з іншими знаками

27-10-2016, 17:52

Жінки, що народилися під знаком Скорпіона, дуже енергійні, рухливі, що володіють величезним запасом життєвих сил і енергії. Вони авантюристки по натурі, люблять багато подорожувати, люблять зміну обстановки, нерідко такі жінки беруться виконувати найризикованіші і небезпечні проекти. Скорпіони мають великий складом розуму, красою, оптимізмом. Вони загадкові, жагучі, сміливі, рішучі і наполегливі.

Жінки, що народилися під знаком Скорпіона, володіють складним характером. Досягти своєї мети вони можуть будь-яким способом: красою, розумом, акторською майстерністю, спритністю, хитрістю або напористістю.

Нерідко на частку таких представниць прекрасної статі випадає багато випробувань, але вони стійко все переживають, не втрачаючи ні гідності, ні сили духу, ні оптимізму.

Краса, жіночність, витонченість, привабливість, багатство внутрішнього світу нерідко роблять таких жінок фатальними. Чоловіки стають їх рабами в прямому сенсі. Жінка Скорпіон норовлива, вимоглива, у неї добре розвинена інтуїція.

До вибору партнера або друга Скорпіони підходять дуже ретельно, вони дуже вимогливі, найчастіше вони вибирають сильних, мужніх і самостійних чоловіків. А слабкі представники чоловічої статі тягнуться за цими жінками, жертвуючи всім у своєму житті.

У сексі Скорпіони відрізняються витривалістю, ненаситністю, схильністю до всіляких експериментів. Партнеру Скорпіона доведеться запастися силами перед тим, як розділити з нею ложе. Жінка-Скорпіон в сексі воліє максимум зручності і комфорту. Її дуже сильно збуджують розмови про самому сексі. Також вони вважають за краще обов'язкова наявність прелюдії.

Також розглянемо сумісність жінок, народжених під знаком Скорпіона, з іншими знаками Зодіаку. Цим жінкам добре підходять чоловіки, народжені під знаком Тельця, Риб, Діви, Скорпіона і Рака.

Погано підходять для відносин чоловіки, народжені під знаком Овна, Льва, Стрільця, Близнюків і Водолія.

Коштовне каміння для жінки скорпіона – це червоний корал і опал. Червоний корал допоможе Скорпіону не тільки позбутися від тривоги, стресу, внутрішніх переживань, але і поверне втрачену енергію і відновить сили. Опал відкриє перед леді-Скорпіоном нові горизонти мудрості, розсудливості і вірності своїй другій половинці.

Талісман для жінки скорпіона корисно буде мати у вигляді скорпіона. Такий талісман допоможе позбутися їй від недоброзичливців, ворогів і кривдників. Він також буде протидіяти депресії і занепаду сил. Також, при виборі талісмана для представниці знака Скорпіона, слід звернути увагу на фігурку жаби. Така штучка допоможе Скорпіону знайти гармонію і впевненість в собі, принесе удачу.

Серед найбільш відомих представниць знака Скорпіона слід перерахувати наступних: Астрід Ліндгрен, Індіра Ганді, Галина Вишневська, Лоліта Мілявська, Людмила Гурченко, Ванесса Мей, Джулія Робертс, Маргарет Мітчелл, Олександра Пахмутова, Демі Мур і багато інших.

Цікаві відео по темі

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.