Жінки-риби: які вони в любові і за характером, як їх завоювати

27-10-2016, 17:52

Жінка риби відрізняється від своїх астрологічних сестер неперевершеною жіночністю, внутрішньою красою, романтичністю, шармом, витонченістю. стихія риб – вишукане, елітне, респектабельне суспільство. Ці жінки схильні прожити все життя в мріях, мріях, ілюзіях. У житті їм потрібна людина, здатна стати для риб надійною опорою і підтримкою.

Для таких жінок дуже характерна мінливість настрою, що залежить від фаз Місяця. В повний місяць ці жінки бадьорі і перебувають у піднесеному настрої; в молодика їх очікує депресивність, апатія, занепад сил.

Часом, мрійливість Риб може захистити їх від реального світу, що не дозволяє їм повною мірою насолодитися цікавими моментами життя.

Практичністю і діловитістю такі жінки не мають, всі зароблені гроші майже моментально витікають у них з рук, як вода.

Часті зміни в настрої часом заважають їм самоорганізуватися і зайнятися запланованими справами.

Характер Риби досить м'який, вона щедра, розумна, добра, уважна, відчуває чужий біль, ввічлива, не схильна нав'язувати свою думку оточуючим людям. З Риб виходять відмінні матері і домогосподарки, тому часто такі жінки навіть не підозрюють, які вони талановиті і винахідливі.

Риби - творчі натури, які не мають певного напряму для свого розвитку і творчості. Нерідко Риби обдаровані музичним талантом.

Коштовне каміння для жінок риб – смарагд, опал, аквамарин александрит, аметист. риби – водяний знак, тому і дорогоцінні камені для них виглядають так, ніби вони були взяті з дна морського.

Про таку жінку потайки мріє будь-який чоловік. її сила – в її слабкості і беззахисності, як це не парадоксально чути в наш час. Чоловіки божеволіють від цих таємничих і загадкових жінок.

Як завоювати жінку рибу? Для Риби велику роль відіграє соціальний статус, положення в суспільстві і фінансове становище обранця. Вона оцінить надійність, самостійність, вихованість, гарні манери, культуру свого чоловіка. Не слід забувати і про романтику, кольорах, уважності - Рибам це дуже подобається.

Чоловікові, який вирішив завоювати цю жінку, необхідно набратися побільше терпіння, через часту зміну настрою і планів у Риб жіночої статі.

У любові Риба буде безмежно захоплюватися кожним якістю свого коханого. Така жінка готова роками чекати свого принца, і якщо вона по-справжньому полюбить – то це назавжди. її чоловік – її ідеал. Однак при всіх своїх позитивних якостях, Риби здатні на зраду, навіть при цілком вдалою і відбулася сімейного життя.

Ці жінки здатні закохати в себе будь-якого чоловіка, і навряд чи знайдуться лицарі, здатні встояти перед її шармом.

Незважаючи на мрійливість і життя в мріях, серед Риб є чимало відомих жінок. Це Тетяна Буланова, Ірина Алфьорова, Надія Бабкіна, Анна Семенович, Ольга Будіна, Шерон Стоун, Роза Люксембург, Тетяна Догілєва.

Дивіться додатково цікаві відео по темі:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.