Жінка-Овен: характеристика і талісмани, її характер і улюблені дорогоцінні камені

27-10-2016, 17:52

Основна характеристика знака зодіаку – імпульсивність, невгамовна енергія, запальність, прагнення до лідерства, упертість. Жінки під знаком овна - володарки палкої, непокірної і пристрасної натури. Недарма стихією даного знака є Вогонь.

Жінки, народжені під цим знаком, нерідко мають успіх в бізнесі. Вони діловиті, напористі, з оптимізмом дивляться в майбутнє, чудово поєднують в собі як жіночі, так і чоловічі якості.

Якщо дочка народилася під цим вогненним знаком, батьки для правильного розвитку повинні приділяти їй багато уваги і часу, зуміти організувати для неї активний спосіб життя і відпочинок. Дуже підходять таким дівчаткам рухливі ігри. Такі малятка дадуть фору всім хлопцям у дворі.

Діти-барани зазвичай досягають успіху в спорті, завдяки своїй енергетиці і прагненню до першості і перемог. Вони природжені лідери, які прагнуть контролювати всіх і все на своєму шляху.

Жінка овен відрізняється від інших своєю активністю, цілеспрямованістю, розумом і самостійністю. Прекрасні представниці цього знака завжди знаходяться в русі, вони повністю поглинені активним життям, це їхня стихія. Саме вони повинні всюди бути першими, завжди перебувати на висоті.

Овен-жінка ніколи не збивається з наміченого нею шляху. Основні риси характеру Овна – це сила, цілеспрямованість, незалежність, прагнення рухатися тільки вперед, відкритість, харизма. Вони, як магніт, притягують до себе посмішки, сміх і гарний настрій.

До близьких людей Овни проявляють щиру доброту, любов, турботу. До них можна звернутися за допомогою, вони ніколи не залишать в біді.

Коштовне каміння для жінки барана – це алмаз, рубін, гранат, гірський кришталь, аметист.

Еротична характеристика жінки під знаком Овна включає як позитивні, так і негативні риси. Такі жінки в еротичній сфері бувають вельми егоїстичними, владними, нестриманим.

Жінка овен в сексі – пристрасна, сексуальна, енергійна. І партнер їй потрібен до пари: сильний, владний, здатний доставити їй найвища насолода. Вона - лідер в ліжку, вважає за краще позу «жінка зверху». У сексі такі жінки не стримують свої бурхливі пориви і емоції, тому вони нерідко залишають мітки на тілі свого коханця. Нерідко Овни мають схильність до жорсткого сексу.

Талісман для жінки-барана повинен принести їй максимум позитивної енергії та позитиву, вберегти її від депресії, подарувати сенс життя. Все це принесуть їй такі камені, як циркон, алмаз, кривава яшма.

Знамениті жінки барани – це ті жінки, які підкорили весь світ своїм безмежним талантом. Серед них: Алла Пугачова, Катерина I, Валерія, Сара Джессіка Паркер, Лайма Вайкуле, Селін Діон, Мерайя Кері, Анастасія Заворотнюк, Ірина Хакамада і багато інших. 

Також дивіться цікаві відео на цю тему:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.