Найсильніша знак зодіаку фізично: лев, стрілець, козеріг або інший

27-10-2016, 17:52

Який найсильніший знак зодіаку? Цим питанням стурбовані астрології з давніх часів – будують теорії, щось вираховують і завжди приходять до різних висновків. Чому?

Кожен знак зодіаку – це завжди набір різноманітних характеристик. І для початку потрібно визначити, за якими критеріями ми будемо вибирати найсильнішого представника серед всіх знаків. Адже потрібно враховувати, що ми зараз вимірюємо аж ніяк не фізичні можливості, а силу духу і моральної стійкості.

Абсолютних чемпіонів немає – це утопія. Тому кожен знак зодіаку докладає стільки сил, скільки йому необхідно для досягнення тієї чи іншої мети. І різниця завжди полягає лише в стратегії і способи досягнення бажаного.

Ось саме в цьому астрологи прийшли практично до єдиної думки і представили вашій увазі ієрархічні щаблі в кожній з чотирьох стихій.

1. Вогонь. До цієї стихії відносяться: Овен, Лев і Стрілець. І тут найсильніший – це Стрілець.

Люди, народжені під цим знаком, намагаються в будь-якій ситуації залишатися людьми і ніколи не сумувати. А вміння контролювати свої емоції і не вестися на провокації спрощують їх життя.

Другим по моральної сили йде Лев. Незважаючи на те, що начебто Лев фізично сильний знак зодіаку, такі люди намагаються завжди триматися під маскою вольового і сильного людини, все одно вони схильні до впливу зовнішнього середовища свого проживання – тому їм постійно потрібна підтримка інших і похвала.

Ніхто не очікував, але Овен посідає останнє, почесне третє місце з вогневиків. У повсякденному житті представники цього знака зодіаку активні, але вони не вміють контролювати емоції, що часто призводить до важким ситуацій.

2. Повітря: Терези, Близнюки і Водолій.

Перше місце серед повітряників займає Водолій. Незважаючи на всі випробування долі і численні труднощі, водолії завжди залишаються мрійливими, не опускають рук, прагнуть до високих ідеалів і дуже швидко пристосовуються до будь-яких життєвих змін, що призводить цей знак до великої моральної стійкості.

ваги – друге місце. Мінус цього знак в тому, що він витрачає свою енергію направо і наліво, що приводить до того, що свої справи Терези не доводять до фіналу - втрачають спритність, бажання і саму мету.

Третє місце – Близнюки. Не маючи підтримки  з боку, вони не можуть зосередитися на своїй справі, при цьому впадають в паніку.

3. До стихії Земля відносяться: Телець, Козеріг і Діва.

Перше місце по праву дістається Козерогу. цей знак зодіаку наполегливий, його важко чимось образити. Коли в житті настають важкі дні, Козеріг все одно йде наполегливими і маленькими кроками до мети.

Діва – друге місце. Коли зустрічаєш Дев, створюється враження, що вони сильні духом, вольові люди. Але деколи бувають дні, коли вони не готові прийняти світ і просто пливуть за течією життя.

Третє місце – Телець. Вони не люблять змін, хочуть лише жити в спокої і в щастя, але коли їх планам щось заважає – вони стають беззахисні.

4. Остання зі стихій Вода: Скорпіон, Рак і Риби.

Перший у списку – Риби. Це вершина не тільки в самої стихії Води, а й у всьому зодіакальному гороскопі. Незважаючи на те, що вони часто втрачають зв'язок із зовнішнім світом, риби все одно залишаються найбільш терплячими і вичікують. Саме ця якість і допомагає їм боротися і досягати своєї мети.

Друге місце – Скорпіон. Слабкість цього знака полягає в боргом накопиченні емоцій – це з'їдає його зсередини, тим самим роблячи його слабким.

рак – третє місце. Вони дуже вразливі і чутливі, часто впадають в депресію, потребують моральної підтримки і допомоги.

Але навіть якщо людина і народився під слабким знаком, це не означає, що все погано: адже життя нам дана для того, щоб удосконалюватися.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.