До чого сниться віник за сонником, підмітати їм підлогу або купувати в магазині

27-10-2016, 17:52

Побачивши уві сні віник або щось незвичайне для себе, людина завжди прокидається з думкою: «До чого б це?». Багато роблять невеликі ритуали, щоб сон не збувся, якщо він поганий, але, в основному, сни бувають цікаві, як наприклад, якщо сниться віник.

Багато сонники, як і сонник Міллера, тлумачать це бачення як процвітання і швидкі зміни в долі, якщо віник новий. Сон, що передвіщає радість - так тлумачиться віник в дворянському сонник Н.Грішіной. У Сучасному сонник ми читаємо про те, що сон, в якому віником метуть, віщує збитки і непоправні втрати, а віник побачити в руках означає швидкі зміни в житті.

 

Купувати віник і того гірше – вирішується питання про фінансове благополуччя в складному і заплутаному справі. А ось якщо присниться банний віник, то побачив цей сон чекають веселощі та розваги. Євген Цвєтков тлумачить в своєму сонник сон про віник, як необхідність віддавати гроші.

В сонник XXI століття віник означає конфлікт з егоїстом, а підмітати віником або трясти його - значить, що сплячого очікує важка, болісна робота. У деяких випадках сонники трактують віник як сварку з друзями або знайомими, а банний віник як провісник ломоти в суглобах.

 

Сонників, в яких описується, до чого сниться підмітати віником, дуже багато, і всі вони сходяться на тому, що людину чекають зміни. Часто можна почути, що сон, в якому людина підмітає, означає «вимести» кого-то або самому поміняти місце проживання, квартиру або будинок, тобто переїхати.

А от до чого сниться новий віник? У сонниках тлумачення цього сну зустрінеш не часто. В сонник «правдиві сни» новий віник символізує матеріальне благополуччя, а також сприятливий збіг обставин, а від сну зі старим віником слід очікувати втрату грошей.

Цікаве тлумачення має сон, в якому віник шукають і не знаходять – це покупка дорогої, але марною речі, яка викличе у будинку скандал. Купувати віник уві сні означає позбавлення від недоліків.

Один з сонників тлумачить сон про банному вінику як передвісника здоров'я і довголіття, і якщо уві сні бачиться, що віник використовується за призначенням, то сон обіцяє очищення від усього лихого в житті.

В сонник Ванги віник і мітла є символом очищення і звільнення від внутрішніх кайданів, подолання помилок. У разі збирання сміття уві сні за допомогою віника, сон обіцяє духовне прозріння, яке змінить ваш погляд на те, що відбувається на Землі.

Зламати мітлу уві сні або бачити віник розсипався, означає, що сплячій завадять розібратися в собі, відвернуть його увагу, і він ще довго буде залишатися в невіданні про справжній стан речей. Якщо приснився чоловік з мітлою, то, за словами Ванги, це духовний вчитель, покликаний змінити людину, який побачив сон, сприяти його духовному зростанню.

І, нарешті, якщо сниться, що у сплячого випадає з рук віник під час збирання, в сонник Ванги це означає, що свідомість сплячого на деякий час затуманиться якимись хибними уявленнями, але хтось допоможе йому від цього позбутися.

Відео по темі статті


2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.