До чого сниться відьма: добра чи зла, стара або літаюча на мітлі

27-10-2016, 17:52

Жіночий сонник трактує сон про відьму з чисто жіночої, емоційної точки зору і пояснює, що означає, якщо сниться відьма. З відьмою в сонник пов'язано приниження, розчарування і образа, які можуть очікувати вас після пригод і нестримних веселощів. Ця ж трактування сну з відьмою і в сонник Міллера. Відьма чаклують трактується, як бажання сплячого вирішити свої проблеми, але не самому, а за рахунок інших.

Женеться за вами відьма означає порушення планів. Бачити уві сні відьму, що збирає на зілля трави, гриби, може розглядатися, як вірний обраний шлях, однак необхідно дотримуватися законів, оскільки є спокуса їх обійти. А якщо стара відьма готує зілля, Міллер трактує це, як необхідність захисту своєї гідності.

Смертельна небезпека загрожує тому, хто при вигляді уві сні відьми поруч з трупом тварини або відьми, що здійснює обряд над померлим. Сон з дотиком відьми попереджає про можливий конфлікт, ініціатором якого може стати той, хто бачив цей сон. Еротичний сонник попереджає про зв'язки, які можуть бути необдуманими і стати причиною майбутніх проблем.

В українському сонник можна знайти тлумачення сну, в якому присутня відьма, як очікування неприємностей. Якщо відьма стара, говорить сонник Весняний, це до хвороби, а молода – до здивування.

Крім того, відьма уві сні може бути літаюча, що плазують, що б'ється головою в сніг, але все одно, сон трактується, як неприємність, несподіванка і хвороба. Крім того, людині, якій він наснився, загрожує зустріч з людиною, яка здатна спровокувати скандал або створити проблему.

Добра відьма - це жінка, яка володіє магічними силами, яка уві сні говорить якісь слова, до яких варто прислухатися і запам'ятати. Це може бути добру пораду або попередження, передрікає знайомство з мудрою жінкою.

Іноді уві сні бачать не саму відьму, а її будинок або відьму в її будинку. Деталі можуть бути самими різними, але найважливішою з них є будинок. Сонник тлумачить цей сон як можливість отримання добрих звісток або здивування.

Відео по темі статті2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.