До чого сняться сливи жовті та сині, стиглі і не дуже, а також сливові дерева

27-10-2016, 17:52

Слива – це символ легковажності. Після такого бачення людини чекає занурення в круговорот пікантних розваг. Щоб уникнути непорозумінь і неприємностей, потрібно бути дуже обачним. Більш точне трактування можна отримати, аналізуючи колір фрукта, стиглість плоду і дії сновидіння. так до чого сняться сливи по сонникам? Давайте подивимося.

сливовий смак

Куштувати уві сні кислий фрукт і відчувати неприємний присмак (якщо вам не подобається кислинка) означає, що ви зробите, не подумавши як слід, що призведе до розчарувань.

Недозрілий плід віщує людям в шлюбі розлади і склоки. Але якщо в сновидінні смак сливи виявився солодким, з неї стікав сік, то порозуміння та гармонію в вашому домі ніхто не зможе порушити.

Крім цього, їсти уві сні сливку для незаміжніх дівчат є знаком приємних розваг. Також бачення попереджає, що не слід з усією серйозністю підходити до відносин з черговим кавалером і будувати повітряні замки. Сонник каже, що нове захоплення – це легкий флірт, який не закінчиться весіллям.

стиглість фруктів

На думку авторів Англійського сонника, то, до чого сняться стиглі сливи, уособлює найкращі людські якості сновидіння і обіцяє успіх у справах, сімейне благополуччя і відмінне здоров'я.

згнилі плоди – несприятливий знак. Сонник в даному випадку радить бути насторожі, адже ви можете піддатися обману з боку близьких друзів або колег, від яких не очікуєте удару в спину.

Зіпсована зливу великого розміру є символом нещирості в любові. Погані новини принесуть з собою сльози і надовго занурять в депресивний стан.

Зміна обставин з незалежних від вас причин і нездатність до них звикнути – це пророкує красива на вигляд зливу, наповнена всередині черв'ячками.

забарвлення сливи

Якщо вам привиділася сливка синього або червоного кольору, значить, доля у ваших руках. Ви здатні керувати своїм життям. Неважливо, що задумали і який напрямок вибрали, - все, до чого ви доторкнетеся, звернутися в золото.

Бачити уві сні жовту сливу обіцяє проблеми зі здоров'ям. Перестрахуйтеся і відвідайте лікаря для усунення несприятливих наслідків.

Фруктові дерева

Якщо в сновидінні ви хочете дістати плід і трясете деревце, то сонник радить – то не будьте занадто упереджені наяву, не судіть по першому враженню, інакше близькі для вас люди можуть сильно засмутитися.

Бачити великі зелені фрукти в листі пророкує, що ви зможете уникнути турбот і нервування, які пов'язані з вашим оточенням.

Дерево, усипане квітами, віщує перемогу над ворогами, торжество і благополуччя. Після такого сну ваше життя повинна налагодитися і принести масу позитивних подій, яких ви, на жаль, були позбавлені довгий час.

Ще одне трактування така: квіти на деревце віщають про взаємність у коханні, міцних відносинах і безкорисливому людину, яка знаходиться поруч і готовий підтримати будь-якої хвилини.

Що ще пророкують сливи?

Коли жінка збирає сливу в сновидінні, то наяву її чекає бурхливий романтичну пригоду. Зустрінутий чоловік буде гідним претендентом на роль коханого чоловіка.

А ось якщо даму пригощають соковитим фруктом, то сонник Г. Міллера трактує це бачення наступним чином: свершатся здійснення мрій, але що вони принесуть? Розчарування і незадоволеність отриманими дарами долі. Для чоловіка сон обіцяє сварки з сусідами і довгі суперечки.

Їсти варення зі слив говорить про те, що новий кавалер буде надто нав'язливий і принесе масу клопоту. Пити сливове вино віщує розлади в сім'ї і нерозуміння близьких людей.

Слива – це чудовий фрукт. І якщо ви побачили його уві сні, то знайте: хороше не за горами, а від поганого можна вберегтися. Якщо ви не знайшли трактування бачення, то подивіться цікаву відео підбірку по темі нижче:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.