Як кинути пити алкоголь швидко і назавжди: перевірені способи

27-10-2016, 17:52

Дуже багатьом, на жаль, знайома проблема надмірного вживання спиртного або просто алкоголізму. Кожен має право зробити вибір: продовжувати пити або кинути цю згубну звичку і повернути собі радість життя і здоров'я. Але найскладніше - це визнати проблему, адже не кожен алкоголік визнає себе таким і не бажає повертатися до нормального життя. Але ж захоплення спиртним розбило не одну сім'ю і зруйнувало не одну кар'єру.

Давайте поговоримо про те, як кинути пити алкоголь.

Самостійно боротися з алкоголізмом дуже важко. У нашому організмі виробляється гормон ендорфін, він викликає відчуття ейфорії і знижує больові відчуття. В організмі людини, яка п'є цей процес спотворений: щоб відчувати ці відчуття йому необхідно постійно збільшувати кількість випитих напоїв. І якщо відміняти раптово, то розвивається так званий абстинентний синдром, які вимагає лікування в умовах стаціонару.

Алкоголь негативно впливає на органи людини, судини і мозкову діяльність, руйнуючи їх. В результаті можуть розвинутися страшні захворювання у багатьох з яких летальний результат. Особистість алкоголіків дуже швидко деградує.

причини алкоголізму

Часто, потрапляючи в оточення людей, що люблять випити, людина п'є з ними за компанію. Також причиною буває бажання забутися, якщо існують якісь сімейні або фінансові проблеми, заглушити відчуття провини. Але позбутися проблем за допомогою алкоголю неможливо, тільки додадуться нові. Часто замість бажаного відчуття ейфорії можна отримати роздратування, випробувати неконтрольований страх або гнів. При вживанні за звичкою, розвивається фізична залежність.

Перші кроки

Не існує єдиних рекомендацій з рятування від алкоголізму, які б допомогли відразу і назавжди. Боротьба з залежністю завжди складна і займає багато часу. Найкраще на перших порах звернутися до лікаря, адже різка відмова від спиртного може бути небезпечний. Лікар порекомендує препарати для пом'якшення симптомів, а також дасть поради по очищенню організму.

Як правильно змінити своє ставлення до подій? Перестаньте вважати себе мучеником, адже ви робите це тільки для себе. Ви боретеся з ворогом, який повільно руйнує ваше життя. Чи не зустрічайтеся з друзями по чарці, вам більше не по дорозі. Чи не відвідуйте місця, де ви можете випити. Позбавтеся від запасів алкогольних напоїв в своєму будинку.

Кидаємо пити без неприємних наслідків

Не розраховуйте, що ви бистровернетесь до тверезого способу життя. Якщо не виходить кинути пити відразу і назавжди, то постарайтеся звести до мінімуму вживання алкоголю. З кожним тижнем скорочуйте кількість випитих спиртних напоїв. Харчуйтеся щільно і збалансовано і збільште споживання чистої води до 2 літрів день для виведення небезпечних токсинів з організму.

Як змусити себе не опускати руки і знайти сили? Можливо, буде потрібно не одна спроба, але найголовніше - це ваше бажання. Прагніть до цього будь-яку ціну, поставте перед собою мету і думайте про неї кожен день. Постарайтеся знайти плюси в тверезому стані, адже так приємно просто засипати, а не відключатися, і прокидатися потім з нудотою, головним болем і ненавистю до себе.

Допомога

Не бійтеся звертатися за допомогою, якщо не справляєтеся поодинці. У великих містах є групи психологічної підтримки. Можна знайти розраду у вашій релігії, якщо ви віруюча людина.

Якщо самостійно вам важко, варто спробувати закодуватися. Вивчіть клініки вашого міста, які цим займаються, дізнайтеся про результати ваших знайомих, які зважилися на цю процедуру.

Також існують лікарські методи лікування, наприклад "еспераль" або "торпедо". Але мінус їх в обмеженому терміні дії, адже потім може бути сильний зрив.

Здоров'я і тверезий погляд на світ - це цінний дар, і тільки в ваших силах його зберегти. І пам'ятайте: алкоголізм легше запобігти, ніж лікувати. Тримайте себе в руках і не зловживайте алкогольними напоями. Будьте здорові!

Підбірка відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.