Змови, щоб швидко схуднути: найсильніші і ефективні

27-10-2016, 17:52

Схуднути хочуть як чоловіки, так і жінки. Багатьом вдається зробити це, вдаючись до фізичних вправ, дієт або підрахунку калорій. Однак, якщо у вас так і не виходить скинути зайву вагу, то можна зробити особливі заходи. Змова, щоб швидко схуднути, допоможе вам впоратися з проблемою. Пам'ятайте, що ритуали бувають різної спрямованості: для зниження апетиту, для привабливості, на набуття колишніх форм.

При виборі того чи іншого обряду звертайте увагу на сам текст змови. Він повинен бути чітким і осмисленим, нести тільки позитивні емоції. Негативні слова в змовах краще ніколи не використовувати, інакше можна накликати біду.

Проводити обряди для схуднення необхідно на спадаючу місяць, тоді магічні слова швидше вступлять в свою силу. Така фаза місяця символізує йдуть кілограми, і вага буде швидше залишати вас. Прочитайте кілька ефективних змов і виберіть відповідний для вас.

Змова від відьми

Сильний змова від відьми Степанової потребують ретельної і завчасної підготовки. Для проведення обряду вам знадобиться натуральний бджолиний віск. Скачайте з нього форму циліндра. Потім обчисліть різницю між справжнім і бажаним вагою. Покладіть заготовку на стіл і почніть відрізати від нього невеликі шматочки, відраховуючи по кілограму ваги.

Тепер зберіть шматочки, розтопіть і зліпіть з них кулю, який буде символом вашого минулого жиру. Покладіть його під подушку, він буде з вами протягом тривалого часу.

У ніч повного місяця візьміть куля, підійдіть до вікна і подумки уявіть себе стрункою. Спробуйте випробувати ті емоції, які ви б відчули, побачивши б себе постройневшей в дзеркалі. Після проведення ритуалу щоранку відщипувати шматочок воску і плавьте його, уявляючи, ніби плавиться ваш жир. Залишки викидайте.

Даний обряд спрацює, якщо дотримувати всіх етапів і вірити у здобуття нового тіла.

Обряд зі склянкою води

Візьміть склянку води і скажіть молитви, дивлячись на повний місяць. Слова можуть бути будь-якими, спрямованими на ваші мрії і бажання. Головне, щоб ви чітко розуміли, що ви хочете отримати від обряду. Після його проведення випийте склянку залпом і лягайте спати, не розмовляючи ні з ким.

Змова з допомогою гребінця

Обзаведіться новим гребенем в парне число будь-якого місяця. На нього скажіть слова: «Немов лупа-воша вичісувати, так і жир-сало моє, (особисте ім'я), вичісувати. Нехай сповниться!»

Говоріть такі слова кожен раз при розчісуванні, намагайтеся при цьому уявляти свій новий вигляд, позбавлений вад.

Змова на місяць

Такий ритуал слід здійснювати в перший день спадної місяця. Дістаньте воскову свічку і поставте її на підвіконня. Прочитайте над нею магічні слова, потім запаліть її. Слова можуть бути абсолютно будь-якими, важливо, щоб бажання були чітко сформульованими. По можливості, під час виголошення промови уявляйте свій новий стрункий образ.

Тепер знову вимовляєте заповітні слова, поки горить свічка. Погасіть світильника, щоб задуваючи її, і покладіть залишок під подушку. Далі ретельно вимийте руки і лягайте спати в гарному червоному білизна. Повторюйте обряд щовечора, поки убуває місяць.

Важливо нікому не розповідати про ваші дії, інакше змова не подіє. Дотримуватися дієти або обмежувати себе під час ритуалів необов'язково. Нехай їжа буде здоровою і корисною, тієї, яка не зможе вам нашкодити.

Тепер ви дізналися, як схуднути за допомогою змов. Спробуйте такі нескладні способи зниження ваги, і ваші старання і віра в себе не пройдуть даром.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.