Жінка-загадка: якою вона має бути, таємниця справжньої російської жінки

27-10-2016, 17:52

Чоловіки - любителі ребусів

Іноді зустрічаються чоловіки, які люблять розгадувати жіноча поведінка і їх вигадані головоломки. Вони люблять спілкуватися з фатальними і навіть стервозними жінками, постійно підігріває інтерес в них. Легкі і прості в спілкуванні дами їм не потрібні. Любителі ребусів хочуть покопатися в душі, часом зустрічаючи на своєму шляху лише роздратування. Такого чоловіка дуже просто зачарувати, досить мати красою і ореолом таємниці.

Чи є різниця між загадкою і родзинкою?

У кожній російській жінці загадку часом називають її «родзинкою», Однак, ці поняття не зовсім ідентичні. Родзинкою дами можна назвати доброту, відкритість, наївність. Уміння поєднувати в собі абсолютно непоєднувані речі: строгість бізнес-леді і домашній затишок. А ось збентеження, томний погляд через пухнастих вій трактуються представниками сильної половини, як якась таємниця.

Чи потрібна загадка жінці?

Часом довгі погляди крадькома, витримування тривалого відстані між жінкою і чоловіком можуть стати причиною розчарування при ближчому знайомстві. Шанувальник може бути розчарований, адже він довгий час знаходиться в передчутті чогось феєричного і незабутнього. Тому, перш ніж почати гру, подумайте, чи варто робити це.

Більшість чоловіків вважає за краще сюрпризи загадок і таємниць, вони викликають радість, захоплення і приємне здивування. Тоді якою має бути жінка, щоб залучити супутника?

Потрібно вміти бути непередбачуваною, але в той же час багато хто з чоловіків не хочуть кожен день ламати голову над незрозумілими і важкими загадками. Адже більшість проводять багато часу на роботі і, приходячи додому, вважають за краще розслабитися і побути в атмосфері затишку і тепла. Звичайно, без іскри теж не обійтися, інакше рутина поглине вас обох, але впадати в крайнощі не варто.

Для чоловіків важлива справжня жінка, яка стежить за собою, має свої інтереси, розвивається, як особистість. Для них цінна природність і щирість, а також турбота і любов. Кожному буде добре саме з коханою, яка зможе стати для нього різною: доброю, турботливою, сексуальної, ніжною, цілеспрямованої, одночасно сильною і слабкою.

Можливо, що в поєднанні саме таких якостей і різноманітності в житті з чоловіком і проявляється жіноча загадка, про яку всі так багато говорять.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.