Як зрозуміти жінку: як навчитися розуміти, чого хоче жінка

27-10-2016, 17:52

У кожній представниці слабкої статі повинна бути загадка – це знає будь-який чоловік. І дійсно: дівоча душа зберігає в собі безліч таємниць. Але що ж робити бідним чоловікам, які ламають голову над тим, як зрозуміти жінку?

Перш за все, вам варто відразу ж запам'ятати, що в світі немає такої інструкції, яка б допомогла оголити всі риси жіночого характеру. Скільки б ви не старалися, зрозуміти будь-яку з осіб слабкої статі на сто відсотків неможливо (адже вона і сама себе, найімовірніше, повністю не знає). Але існують деякі рекомендації для тих, хто все ж мріє відкрити секрет жіночої непередбачуваності.

Секрети, які допоможуть зрозуміти жінку

1) Розумом жінку не зрозуміти - саме це варто запам'ятати раз і назавжди кожному, хто бажає розібратися хоча б в маленькій частці жіночої сутності. Таке поняття, як «жіноча логіка» не підлягає поясненню, його варто прийняти, як даність. Будь-який чоловік, який намагається розплутати низку висновків, які привели дівчину до певного результату, лише заплутається ще більше.

2) Жінка приймає одного за всіх, чоловік — всіх за одну.

Як часто чоловіки вигукують, що всі дівчата однакові. Насправді, найчастіше під «усіма» мається на увазі одна-єдина. Так ось, дорогі чоловіки, не варто намагатися зрозуміти жіночу душу кожної і прирівнювати її до всіх інших. Запам'ятайте: представниці прекрасної статі абсолютно різні, і, перш ніж копатися в їхніх думках, слід вибрати конкретний об'єкт дослідження. А після невдач не варто приміряти модель поведінки однієї на всіх інших. 

3) Не можна сказати, що жінки не мають характеру: просто у них кожен день інший характер.

Згадайте про це, коли подумаєте, що розгадали сутність жінки, а на наступний день – вона зовсім інша. Вся справа в тому, що дівчата постійно змінюються: в залежності від віку, досвіду, настрою, оточення, погоди. Варто це враховувати.

ознаки симпатії

Якщо деяких цікавить сама загадка жіночої природи, то у інших виникає лише одне питання: як зрозуміти, що подобаєшся жінці?

Кілька ознак жіночої прихильності:

  • Неусвідомлена демонстрація тіла. При розмові варто зауважити, як веде себе тіло дівчини: надто пряма спина, навмисне залучення погляду до грудей або ніг – все це хороший показник симпатії.
  • При будь-якому зручному випадку дівчина постарається заволодіти вашою увагою. Варто відзначити для себе її галасливу поведінку у вашій присутності, гучний сміх і досить часті погляди в вашу сторону. Але не варто відразу ж впадати у відчай, якщо подібних ознак не спостерігається: цілком імовірно, що жінка надто скромна і сором'язлива.
  • Жінка закидає ногу на ногу, а то і зовсім підгинає одну під себе – знак того, що їй комфортно у вашому суспільстві.
  • Довгий томний погляд очі в очі скаже вам набагато більше, ніж будь-які гучні слова.

Не можна сказати, що на питання «Як навчитися розуміти жінку?» не існує відповіді. Просто всі вони залежать не від того, наскільки добре ви розбираєтеся в психології, а лише від волі випадку. саме – від самої особи, від її віку та настрою на сьогоднішній день, а також від її до вас розташування.

Жінки можуть здаватися неприступними, але кожна з них вельми розумна і хитра. Не варто вважати дівчину простачкою, яка нічого не розуміє. Дехто каже, що, щоб правильно зрозуміти, чого хоче жінка і про що вона думає, потрібно не слухати, що вона говорить, а дивитися на неї. Найчастіше саме невеликі зміни в поведінці здатні сказати багато про що, наприклад, про її прихильності до вас.

Підбірка відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.