Як впоратися з лінню і небажанням щось робити, психологічні поради

27-10-2016, 17:52

У світі не існує людини, яка хоч раз в житті не страждав від цієї недуги. лінь – особливе душевний стан, при якому будь-яка життєва мета втрачає сенс. Докторами науково доведено, що лінь - це одне з захворювань, тільки вона не відноситься до фізичного стану, а має характер психологічний.

лінь – це душевна хвороба. Для підбору правильного лікування необхідно визначити причину такого стану і тільки після цього можна дізнатися, як впоратися з лінню.

Вона може бути декількох видів: фізичної, неорганізованої, від нудьги, страх відповідальності і звичайна звичка до неробства. Потрібно визначити, яким з видів ви страждаєте, і тоді можна буде сказати, як побороти свою лінь. 

Фізичної лінню страждають всі жителі світу. Як правило, це відбувається після зимового періоду, коли спостерігається нестача вітамінів в ослабленому організмі. Людина в цей період млявий і безініціативний. Допоможе в цьому випадку вживання вітамінів.

Неорганізованої лінню страждають люди, які не знають і не вміють організувати свій час. Ці люди чітко бачать мету, але не можуть її досягти. Здолати її нескладно, організувавши життя за чітким графіком, крок за кроком дотримуючись плану та інструкцій.

Нудьга небезпечна тим, що люди перестають цікавитися навколишнім світом. Все навколо дратує, здається банальним. Немає сенсу і інтересу в житті і цілепокладання. Але і в цьому випадку є способи подолати лінь.

 

Перш за все, перемогти лінь допоможе різноманітність. Рушайте в подорож, підіть від звичного середовища проживання. Як правило, зміни обстановки досить для боротьби з таким видом ліні.

Якщо на це немає часу або фінансів, то можна знайти й інші способи. Займіться екстремальними видами спорту або почніть ремонт, все це допоможе забути про лінь.

Самої руйнівної вважається боязнь відповідальності, коли страх невдачі переслідує людину, і він набагато сильніше радості, яка буде при досягненні мети. Зруйнувати її самому практично неможливо, для цього необхідно звернутися до фахівців.

Якщо ж людина звикла до неробства, і йому це життя імпонує, то боротися з цим видом складно. Такий вид життя затягує, як болото. Людина просто не хоче що-небудь робити для зміни свого життя. Цю лінь можна подолати, тільки пересиливши себе, змусивши на перших порах щось робити і робити.

Розроблено способи, які допоможуть в боротьбі з будь-яким видом лінощів.

Необхідно нагороджувати самого себе за будь-яку роботу, яка виконана. Придумайте спосіб винагороди. Це може бути якась солодкість, похід з друзями в кіно. Починайте виконання плану з самого ненависного справи, виконувати яке зовсім не хочеться. Не можна себе обманювати, не беріться за просту, легку роботу, інакше ви протягнете день і не зробите того, що необхідно.

Щодня складайте план і чітко йому випливайте. Пишіть його з вечора на весь день. Обов'язково чергування розумової та фізичної праці. Залишайте в плані час для відпочинку.

Немає більш дієвого способу боротьби з лінню, ніж дух суперництва. В цьому випадку ви не тільки виконайте все чітко за планом, але і доведете собі і оточуючим, що ви якщо не краще, то і не гірше за інших.

У певні моменти життя будь-яка людина, навіть той, хто досяг успіху, вважає себе ледачим. Він прагне навантажити себе роботою, яку не в силах виконати в силу браку часу і скаржиться оточенню, що нічого не встигає. Але таку людину складно назвати ледачим, це трудоголік. Їм необхідно боротися з собою, змушуючи відволікатися від роботи і відпочивати.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.