Способи та методи видалення волосся назавжди: практичні поради

27-10-2016, 17:51

Чи є способи і методи видалення волосся назавжди? Як це зробити? Напевно, ви хоч раз задавалися тим же питанням, тримаючи в руках бритву, воскові смужки або сам пристрій, які надають лише тимчасовий ефект.

Не всі знають, що епіляція і депіляція — абсолютно різні речі. депіляція — комплекс процедур, які руйнують структуру волосся або видаляють його, але залишають цибулину недоторканою. Під час епіляції руйнується сама цибулина волосини, тому ефект видно значно довше.

Що таке пінцетний термолиз

Вирішили провести видалення волосся на обличчі своїми руками або в областях над губою чи під бровами? Зверніть увагу на процедуру «пінцетний термолиз». Це безпечний, безболісний і ефективний метод.

Високочастотна енергія передається по волоссю до кореня від пінцета і викликає руйнування волоса. Процедура тривала. Час впливу на один волосся коливається від декількох секунд до 1-1,5 хвилини. Волосся попередньо потрібно постригти до 3-4 мм, а шкіру обробити спиртом.

Який спосіб депіляції краще? Воскові смужки, епілятор, крем або бритва допоможуть видалити з тіла зайві волоски. Дізнайтеся, як зробити це безпечніше. Це дуже хороший метод видалення волосся назавжди.

Якщо у вас варикоз чи зірочки

Епілятор і воскові смужки можуть призвести до виникнення луснули судин. Найбезпечніший метод в даному випадку — гоління верстатом. Процедура безболісна і займає кілька хвилин, тому вам буде нескладно повторювати її раз в 3-4 дня.

Шкіру, схильну до появи зірочок, можна депілірованних також щадним кремом для депіляції бікіні. Як зробити це правильно? Процедуру найкраще проводити під душем. Нанесіть на шкіру трохи пінки для гоління або гелю для душу. Злегка натягайте рукою шкіру, а другою рукою плавно наведіть по ній верстат. Але чи не занадто швидко, інакше можете порізатися. Леза бритви піднімають волоски вгору і акуратно зрізують їх.

Після закінчення процедури обполосніть тіло теплою водою і нанесіть охолоджуючий бальзам, щоб заспокоїти роздратовану шкіру. Більшість жіночих станків забезпечені рухомий насадкою з 3 або 4 лезами. Завдяки цьому бритва ковзає м'яко і зрізає навіть найдрібніші і тонкі волоски, запобігаючи порізи.

Над лезом знаходиться спеціальна смужка, яка зволожує шкіру під час гоління. Спеціальна анатомічна ручка полегшує користування верстатом і, опиняючись у вологому середовищі, поширює приємний аромат.

При чутливій шкірі використовуйте спеціальні воскові смужки з натуральними витяжками з рослин

Що пропонують косметичні салони

Сьогодні в салонах краси вам можуть запропонувати не один, а відразу кілька способів боротьби з волоссям. Йдеться про всілякі види епіляції. Умовно їх можна розділити на дві категорії:

  • Недорогі, але малоефективні. Йдеться про цукрової епіляції і епіляції воском. І той, і інший спосіб можна практикувати і в домашніх умовах, проте вони лише тимчасово позбавляють проблему.
  • Ефективні, але досить дорогі. Йдеться про електро-, фото-, елос- і лазерної епіляції. Кожен з цих способів, в тій чи іншій мірі дозволяє назавжди позбутися небажаного волосся. Ефективність окремо взятого способу залежить від кольору шкіри і волосся, які необхідно видалити.

Кому не вдасться позбутися від небажаного волосся назавжди?

У деяких випадках повне видалення волосся неможливо з об'єктивних причин, тому перш ніж звертатися до косметолога, в надії позбутися від волосся — з'ясуйте, в чому причина їх появи.

Наприклад, якщо до 40 років на підборідді їх не було, а після 40 вони раптом з'явилися — треба думати не про волосся, а про гормонах. Нехарактерне для жінок оволосіння на обличчі і тілі — ознака порушення гормонального фону і, як правило, надлишку чоловічого статевого гормону тестостерону.

Тому якщо волосся почало підозріло рости — звертайтеся до ендоктрінологу, а не косметолога!

Крім цього слід пам'ятати і про протипоказання, при яких епіляцію робити не можна. Є протипоказання приватного характеру, а є й загальні, в тому числі:

— вагітність і годування груддю;

— запалення або новоутворення в місцях епіляції;

— хронічно захворювання шкіри;

— онкологічне захворювання;

— цукровий діабет;

— хвороби серця;

— гострі інфекційні захворювання.

В інших же випадках необхідно порадитися зі своїм лікарем і тільки потім прямувати до косметолога. Багато жінок скаржаться на те, що професійна епіляція — дороге задоволення. Але з іншого боку, порахуйте, скільки ви щомісяця витрачаєте коштів на крем, воскові смужки і інші домашні засоби, які виробляють тимчасовий ефект. А якщо помножити ці витрати на 5, 10, 15 років?

Відео-матеріали по темі статті

Поради від програми "Жити здорово!":

Який спосіб краще:

Як видалити вусики на обличчі:

Найпоширеніші методи епіляції:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.