До чого сниться вагітна подруга: тлумачення снів різними сонниками

27-10-2016, 17:52

Сновидіння - це обов'язкова частина нічного життя людини. Часом людині приходять абстрактні, не зовсім зрозумілі сни, але найчастіше сняться цілком чіткі образи, які не дають спокою вранці. І, як правило, тлумачення таких снів люди шукають, ледь відкривши очі.

Одним з найбільш насторожують снів є сон про вагітність, причому неважливо, власна чи це вагітність або подруги, а може і зовсім незнайому людину.

Таке сновидіння може прийти або чоловікові, або жінці, тому тлумачення снів відбувається, відштовхуючись від статевої приналежності. Якщо сновидіння подібного характеру прийшло чоловікові, то це може означати наступне:

 • Вагітна знайома віщує успіх і процвітання у всіх розпочатих справах, а також у всіх сферах життєдіяльності, включаючи любовну.
 • А ось успішному бізнесменові такий сон пророкує, навпаки, невдачі і переломні моменти, причинами яких послужать нетактовні партнери.
 • Якщо вагітність подруги сниться одруженому чоловікові, це застерігає про можливу появу хвороби у його супутниці.
 • Крім іншого, бачити уві сні вагітну подругу віщує, що чоловік має незвичайний співчуттям і розумінням, також він дуже чуйний і чуйний.

Трохи складніше ситуація з прекрасною половиною людства. Тому доведеться загострити увагу на тому, до чого сниться вагітність подруги жінці. Існує кілька варіантів розвитку подій при такому сновидінні:

 • Мабуть, найгіршим значенням побаченого сну є наявність або поява проблем зі здоров'ям. Але є і хороша сторона, адже в деяких випадках хворобливі ознаки є показниками вагітності.
 • Що прийшла уві сні подруга, яка виношує плід, може означати те, що в дійсності ця дівчина сильно залежить від думки оточуючих, причому як рідних і близьких, так і сторонніх людей. Також вона дуже сприйнятлива до всього, що пишуть в інтернеті і різних засобах масової інформації.
 • Якщо уві сні у подруги почався процес пологів, це означає, що наяву її чекає двійня або одна дівчинка.
 • Також вагітна подруга може обіцяти неприємності і нещастя сновидицей. А якщо уві сні присутні елементи сварки або розбіжностей, то вони не змусять довго себе чекати в реальному житті.
 • Ще одна вельми цікаве тлумачення сну говорить, що вагітність подруги означає захоплюючі спільні справи, подорожі, інші розваги.

Так кажуть сонники

Існує кілька найпопулярніших книг по тлумаченню снів. Нижче розглянуті деякі приклади того, до чого сниться вагітна подруга по сонніку.Важно пам'ятати, чим рідніше сновидцу приснився подруга, тим в більшій мірі його торкнуться події, що торкнулися даний сон.

Згідно сонником Менегетті, не можна дати однозначну і незбиране тлумачення даного сну. Подруга, яка очікує поповнення уві сні, говорить про те, що є хтось або щось, що впливає на особистість сновидіння.

Сонник Цветкова тлумачить вагітність подруги як знак прийдешнього неблагополуччя і проблемних ситуацій. Таким же чином описує сновидіння і сонник Хоссе.

Дотримуючись езотеричного сонником, вагітність подруги або будь-якого іншого людини, але не себе, говорить про позику грошей у сновидіння, причому фінансові проблеми можуть застигнути як родичів, так і колег.

Відео по темі статті

<script type="text/javascript">document.write('Дорогой читатель, пожалуйста, оцени труд авторов статьи и НАЖМИ кнопку социальной сети, в которой ты зарегистрирован, поделись этой статьей в социальной сети (ведь это совсем несложно, правда?), и стань участником ежедневного розыгрыша 500 рублей на мобильный телефон! Заранее спасибо.')
<script type="text/javascript" src="/share42/share42.js"> <script type="text/javascript" src="http://vk.com/js/api/share.js?85" charset="windows-1251">
 • До чого сниться вагітна кішка

  Які події підуть наяву, якщо уві сні ви побачили вагітну кішку

 • До чого сниться вагітна жінка

  До чого сниться змінна жінка, які значення можуть бути у таких снів

 • До чого сняться нігті

  Цікаві тлумачення снів про нігті

 • До чого сняться нові чоботи

  Трактування снів про чоботи, що нам хоче сказати підсвідомість, коли сниться взуття


  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');
  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');

  Коментарі:

  Залишити коментар

  <script src="https://www.google.com/recaptcha/api.js?hl=ru" async defer>
  2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.