До чого сниться вагітна жінка, що означає такий сон, як його трактують різні сонники

27-10-2016, 17:52

Як відомо, тлумаченням снів займалися ще в давнину. Дізнавшись про те, що деякі сни можуть бути пророчими, люди з великим трепетом стали ставитися до кожного сновидіння.

Але також існує думка про те, що сни - це всього лише втілення пережитих за день емоцій або підсвідоме повідомлення про щось тривожні. 

Представниці прекрасної статі неодмінно хочуть дізнатися, що означає побачити вагітну жінку уві сні? Але слід пам'ятати про те, що сни даного змісту можуть запросто наснитися і чоловікам, тому не слід відразу думати, що раз приснилася вагітна жінка, то і володарка сну також скоро завагітніє .

В першу чергу необхідно знайти підходяще тлумачення сну, відштовхуючись від подій, що відбулися у сні, і від людини, який виношував плід в сновидінні.

Тлумачення сну різними сонниками

На сьогоднішній день книжкові прилавки рясніють різноманітними сонниками найвідоміших авторів, причому можна знайти як короткі видання, так і розгорнуті. Отже, нижче розглянемо, до чого сниться вагітна жінка по сонніку.Соотнеся всі запропоновані варіанти тлумачення сну, можна прийти до спільного висновку.

За сонником Девіда Лоффа, якщо побачити вагітної саму себе, то це віщує економічне зростання. У тому випадку, коли таке сновидіння є жінці, яка в реальному житті дійсно вагітна, це наслідок переживань з приводу протікає вагітності або ж хворобливого стану. Зазвичай таке сновидіння в даному положенні застерігає жінку про можливе викидень.

В сонник Євгенія Цвєткова значення сну зводиться до знаходження благополуччя, успіху і життєвої гармонії в тому випадку, якщо жінка побачила себе вагітної. Побачити іншу жінку говорить про прийдешні неприємності у всіх сферах життя.

Відповідно до англійським сонником сновидіння такого характеру, приснилося незаміжньою дівчині, обіцяє їй невірність з боку коханого або нещасний шлюб. Заміжньої дами це віщує подвійне поповнення. Також в тому випадку, якщо своя вагітність приходить уві сні дуже часто, то це ознака нестачі уваги з боку протилежної статі.

Знайома жінка, яка перебуває в стані вагітності, на думку Антоніо Менегетті, не має на увазі під собою хороших подій, а, навпаки, це дуже неблагополучний сон. Як правило, він свідчить про проблеми зі здоров'ям, після побаченого сновидіння необхідно звернутися до лікаря.

Бачити свою вагітність говорить про спокійну і хорошого життя, якщо були неприємності, то незабаром вони відступлять.

Відомий психолог Зігмунд Фрейд припускав, що бачити себе вагітної віщує швидку зустріч з чоловіком, яка закінчиться тривалим романом. Якщо жінка заміжня, то подібний сон говорить про наближення вагітності.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.